Činnost podporují
Sponzor_Mesto_Brno
Město Brno
www.technikahokej.cz/Brno.htm

Sponzor_Jihomoravsky_kraj
Jihomoravský kraj
www.technikahokej.cz/JMKraj.htm

Sponzor_Ministerstvo_skolstvi__mladeze_a_telovychovy_CR
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR
www.msmt.cz

Sponzor_Cesky_svaz_ledniho_hokeje
Český svaz ledního hokeje
www.ceskyhokej.org

Sponzor_KAM_ZA_SPORTEM_V_BRNE
KAM ZA SPORTEM V BRNÉ
www.kamzasportemvbrne.cz

Hlavní partneři
Sponzor_Bc__Jaroslav_Kocian
Bc. Jaroslav Kocián
www.kocian.cz

Sponzor_DOPRAVA_SILNICE__spol__s_r_o_
DOPRAVA SILNICE, spol. s r.o.
www.dopravasilnice.eu

Sponzor_Zahradnik_Z__s_r_o_
Zahradník Z. s.r.o.
www.zahradnikz.cz

Sponzor_AW_TOOLS_INTERNATIONAL_s_r_o_
AW TOOLS INTERNATIONAL s.r.o.
www.awtools.cz

Partneři
Sponzor_HT_GROUP__a_s_
HT GROUP, a.s.
www.htgroup.cz

Sponzor_EP_ENERGY__a_s_
EP ENERGY, a.s.
www.epenergy.cz

Sponzor_SKLIZENO_-_MyFoodMarket__s_r_o_
SKLIZENO - MyFoodMarket, s.r.o.
www.eshop.sklizeno.cz

Sponzor_CNC_-_INAXES_s_r_o___Dobruska
CNC - INAXES s.r.o., Dobruška
www.cnc-inaxes.cz

Sponzor_DOMY_NA_VINICI__s_r_o_
DOMY NA VINICI, s.r.o.
www.domynavinici.cz

Sponzor_BRENN_telematic_s_r_o_
BRENN telematic s.r.o.
www.brenntelematic.com

Sponzor_DORSIS_s_r_o_
DORSIS s.r.o.
www.dorsis.cz

Sponzor_VACUTEC_MORAVIA__spol__s_r_o_
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
www.vacutec.cz

Sponzor_HOCKEY_TRAINING_CENTRUM_BRNO
HOCKEY TRAINING CENTRUM BRNO
www.htcbrno.cz

Sponzor_INTEN_GROUP__s_r_o_
INTEN GROUP, s.r.o.
www.intengroup.cz

Sponzor_AsisTrans_s_r_o_
AsisTrans s.r.o.
www.asistrans.cz

Sponzor_Ambulance_B__Braun_Plus
Ambulance B. Braun Plus
www.bbraun.cz

Aktualita
20.7.2016 - Konečná podoba soutěží mužstev VSK Technika Brno v sezoně 2016/17, nově přihlašujeme dvě mužstva MŽ
Konečná podoba soutěží mužstev  VSK Technika Brno v sezoně 2016/17, nově přihlašujeme dvě mužstva MŽ

 

S koncem července dostali konečnou podobu mládežnické soutěže v sezoně 2016/17, kterých se zúčastní naše mužstva VSK Technika od kategorie MŽ až po SD.

 

Mladší žáci

Pro letošní sezonu jsme poprvé v historii klubu přihlásili do soutěže 2 mužstva MŽ. Naším cílem je, aby všichni hráči ročníků 2005 a 2006 měli možnost odehrát co nejvíce soutěžních utkání a také abychom ve větší míře do této kategorie mohli zapojit šikovné čtvrťáky z ročníku 2007. Je to pro náš klub příprava na přechod na ročníkové kategorie od sezony 2017/18.

Jako v minulé sezoně se bude hrát společná ŽL MŽ "D" sk. P+R Jihomoravského a Zlínského kraje. 16 mužstev se utká dvoukolově od 9.9.2016, konec soutěže je naplánován na poslední víkend v březnu 2017.

První mužstvo MŽ bude složeno převážně z hráčů ročníku 2005 a společně se SŽ bude hrát domácí utkání na HHDM v jednom rozlosování, druhé mužstvo MŽ bude složeno s hráčů převážně ročníku 2006 a bude doplněno o 3-4 hráče z Boskovic a také o hráče ročníku 2005, pokud ti nebudou hrát ve stejný den své utkání. Druhé mužstvo MŽ  bude hrát ve společném rozlosování se SŽ Boskovic. Domácí utkání druhého mužstva MŽ se budou hrát napůl na HHDM a na ZS Boskovice.

Z důvodu zvýšeného počtu utkání dochází k posílení stávajícího trenérského dua MŽ o Romana Hladkého, který se stává dalším plnohodnotným asistentem Davida Havíře. V případě větší náročnosti tréninků a zápasů obou mužetev je vedení klubu připraveno dále rozšířit trenérské trio o dalšího trenéra.

V prvním kole v pátek 9.9.2016 se utkájí MŽ A od 15,00h na HHDM s HC Brumov-Bylnice, MŽ B zajíždí o víkendu 10.-11.9. do Uheského Ostrohu, kde se utká s HO Hamikovo. Pro potřeby rozlosování je první mužstvo označeno VSK Technika "A" a druhé mužstvo VSK Technika "B".

 

Starší žáci

Stejně jako v minulé sezoně se bude hrát společná ŽL SŽ "B" sk. P+R Jihomoravského a Zlínského kraje. 17 mužstev se utká dvoukolově od 9.9. 2016, konec soutěže je naplánován na poslední týden v březnu 2017.

Stávající hráči ročníku 2003 a 2004 budou doplněni o tři hráče ročníku 2005 pro doplnění a posílení stávajícího kádru.

V prvním kole v pátek 9.9. se utkájí SŽ  od 17,00h na HHDM s HC Brumov-Bylnice.

 

Mladší dorost

ELIOD liga mladšího dorostu, skupina východ, kterou již druhým rokem náš klub hraje opět pro sezonu 16/17  změnila systém soutěže.

Do soutěže byli na vyjimku přijaty 4 mužstva z KLD z celé Moravy (Karviná, Šumperk B, Valašské Meziříčí a Uherský Ostroh - tito nemohou posoupit do ELMD), celkem 14 mužstev je rozděleno do dvou divizí Východ sever a Východ jih. Všechna mužstva startují pouze s dvojročníky 2001 a 2002, trojročníková mužstva jako v minulé sezoně nejsou povolena.

Naše mužstvo se nejprve utká čtyřkovolě ve skupině Východ jih s Prostějovem, Šumperkem B, Hodonínem, Znojmem, Kroměříží a s Uherským Ostrohem. První čtyři mužstva postupují do finálové skupiny o postup do ELMD se 4 mužstvy se skupiny Východ sever, mužstva na 5.-7. místě se utkají se stejnými mužstvy skupiny Východ sever o udržení v soutěži.

Začátek soutěže je v neděli 11.9., kdy se utkáme na HHDM od 11,00 hod s Prostějovem, konec soutěže je 26.3.2017. Hracími dny jsou čtvrtek (6x v sezoně), sobota a neděle.

 

Starší dorost

V sezoně 2016/17 LSD skupina Východ, kde budeme nastupojvat po loňské bezproblémové záchraně, také přijala do soutěže navíc 3 mužstva z krajských soutěží. Konkrétně se jedná o Břeclav, Brumov-Bylnice a Uherské Hradiště, kteří nemají právo postupu do ELSD a po sezoně opět sestupují do krajských soutěží. S nimi sestoupí také nejhůře umístěné mužstvo s 10-ti právoplatných účastníků LSD, sk. Východ.

Nejprve se všech 13 mužstev utká dvoukolově každý s každý, poté mužstva na 1.-8. místě odehrají dvoukolově o postup do ELSD, mužstva na 9.-13. místě hrají tříkolově o udržení v LSD.

Začátek soutěže je v pátek 16.9., kdy zajíždíme do Valašského Meziříčí, konec soutěže je 19.3.2017. Hracími dny jsou pátky a neděle.

 

Rozpis všech soutěží v základní části naleznete na Hosysu podtímto odkazem: 

 

 

 

 

 

 


www.hosys.cz/Rozpis.htm www.hosys.cz/Rozpis.htm
25.11.2020
Ukončení tréninků

 

Vzhledem k nařízení vlády ČR o uplném omezení kontaktů lidí jsou od čtvrtka 22.10. zrušeny veškeré tréninky na venkovních sportovištích. 

V případě uvolnění zákazů vládou ČR budou v prvních dnech trénovat kategorie junioři-mladší žáci, po namražení druhé ledové plochy na HHDM začnou i mladší kategorie.

28.9.2020
Rozpisy utkání a tabulky

 

 

Kompletní rozpisy zápasů žákovských kategorií naleznete zde, pro zápasy a tabulky extraligy dorostu a juniorů odkazy u konkrétní kategorie.

 

Odkaz pro průběžné tabulky žákovských soutěží.

 

25.8.2020
Hokejová Technika na Instagramu

 

Od nové sezony má hokejová Technika svůj oficiální profil na Instagramu.

Najdete jej zde.

 

Je vytvořen nový email: technika.instagram@seznam.cz, který slouží pro zasílání fotek a příspěvků ke vložení ma klubový instagram.

 

31.1.2019
Úrazové pojištění hráčů

 

Od 1. 2. 2019 se mění podmínky Úrazového pojištění členů sportovních spolků, které je sjednáno prostřednictvím Českého olympijského výboru (ČOV) a platí pro celé sportovní prostředí. Pojišťovna Kooperativa, která v letech 2017 a 2018 úrazové pojištění zajišťovala, ukončí spolupráci s ČOV k 31. 1. 2019. Veškeré vzniklé nároky na pojistná plnění (úrazy) do 31. 1. 2019 zůstávají stále v gesci této pojišťovny až do vyřešení a potřebné dokumenty naleznete zde.

 

Veškeré vzniklé nároky na pojistná plnění od 1. 2. 2019 bude nově řešit Pojišťovna VZP. Zde naleznete přehledný rozcestník a veškeré nezbytné informace k této nově uzavřené pojistné smlouvě, včetně podmínek a rozsahu pojištění, seznamu pojištěných spolků, formuláře pro hlášení škodních událostí a podrobné kontaktní údaje na zástupce Pojišťovny VZP, kteří budou s Vámi tuto problematiku řešit.

Nábor
Tygrik