Ambulance B. Braun Plus

Aktualita
2.10.2017 - Dorostenecká mužstva na vítězné vlně, MD porazil Vítkovice
Dorostenecká mužstva na vítězné vlně, MD porazil Vítkovice

Sváteční prodloužený "Svatováclavský" víkend přinesl mnoho zápasů našicich mládežnických mužstev s velmi zajímavými výsledky. Již ve středu sehráli první utkání MŽ a SŽ v DRFG Aréně s Kometou Brno a zápasový program uzavřeli v sobotu starší dorostenci proti Přerovu.

Ve čtvrtek překvapivě dosáhli velmi ceného vítězství mladší dorostenci proti doposud vedoucímu týmu z Vítkovic. Nejprve jsme přestáli nápor soupeře v první třetině, abychom poté ve druhé třetině dali dvě branky a šli na konci druhé třetiny do vedení 2:0. V nerozní třetí třetině plné vyloučení a provokací ze strany soupeře jsme si již vítězství nenechali vzít a slavili jsme důležité vítězství.

Sobotní zápas proti celku z konce tabulky z Poruby měl pro nás opačný průběh jako ve čtvrtek. Po celý zápas jsme soupeře tlačili, velmi ho přestříleli, ale bohužel jsme dali jen jednu branku. Soupeře jsme ovšem v závěru k ničemu nepustili a máme již třetí vítězství v řadě v ELIOD ELMD.

Starší dorostenci v sobotu odpoledne v souboji neporažených doma přivítali Přerov. Ve velmi dobrém utkání se skore přelévalo na obě strany, kvalitní hokej plný nasazení a brankových příležitostí bavil diváky na tribunách. Po třech třetinách byl stav vyrovnaný a v následujících samostatných nájezdech jsme uspěli a upevnili si první místo v tabulce.

Starší žáci již ve středu předehrávali víkendové utkání na Rondu proti domácí Kometě Brno. Soupeř neponechal nic v náhodě, postavil nejsilnější možnou sestavu a ukázal našim hráčům, že se ještě musí mnoho učit.

Ve čtvrtek dopoledne proti slovenským hráčům z Hamikova, kteří vystupují jako HC Boskovice borci zabrali, vedli dokonce o 4 branky. Na konci utkání bylo vidět, že dochází síly ze středečního zápasu, který končil až ve 20,00 hod. Soupeř mohutně snižoval, ale nakonec jsme těsné vítězství uhájili.

Mladší žáci "A" ve středu proti Kometě Brno odehráli vyrovnaný zápas, bohužel koncovka utkání byla úspěšnění pro našeho soupeře. Ve čtvrtek hráli také proti slovákům z Hamikova, kteří jako jejich starší kluci hrají za HC Boskovice. Tentokrát jsme střelecké šance proměňovali, a zásluhou dobré obrany jsme si připsali další vítězství.

Mladší žáci "B" odehráli pouze jedno utkání. Ve Světlé nad Sázavou se utkali s vedoucím mužstvem tabulky. Kluci bojovali, dřeli, ale soupeř byl o trošičku lepší a připsal ti těsnou výhru.

SD  VSK Technika - HC Zubr Přerov  5: 4 (sn)

13.3.2024
Aktuální rozlosování, výsledky a tabulky v Lize juniorů a dorostu v sezoně 23/24 - nové odkazy

Kompletní zápasový a výsledkový servis Ligy Juniorů naleznete zde.

Kompletní zápasový a výsledkový servis Ligy Dorostu naleznete zde.

12.3.2024
Aktuální zápasy a výsledky Hokejové Techniky na Facebooku, Instagramu a na Rajce.net

Sledujte aktuální dění klubu na klubovém  Facebooku a Instagramu. Najdete zde nejnovětší informace s aktuálními výsledky a obrazovými materiály.Instagram najdete zde, Facebook zde.

Fotogalerie z vybraných zápasů jsou také na Rajce.net pod odkazem technikahockey.