Handicap trade s.r.o.

Aktualita
10.10.2017 - Souhrn výsledků z prvního říjnového víkendu
Souhrn výsledků z prvního říjnového víkendu

První říjnový víkend měla naše mládežnická mužstva na programu každá jedno utkání. Bohužel dorostenecká mužstva přerušila svoji vítěznou šňůru a tím pádem starší dorost opustil první místo v tabulce RLSD.

Hráči ze staršího dorostu odjížděli k utkání do Kroměříže v pozici lídra tabulky. Bohužel do utkání vstoupili velmi špatně a po druhé třetině prohrávali 1:3. Ve třetí třetině nejprve srovnali na 3:3, ale poté přišlo několik našich vyloučení a mnoho diskuzí s rozhodčími. Soupeř naše vyloučení potrestal a odsunul nás z prvního místa v tabulce.

Mladší dorost zajížděl do Havířova, který momentálně vede naši skupiny ELMD. Kluci se ovšem soupeře nezalekli a ještě v polovině zápasu jsme vedli 1:0. Poté ovšem soupeř vyrovnal a ve třetí třetině se projevila vyrovnanost všech pětek soupeře a širší kádr. Havířov vstřelil rozhodující vítěznou branku v 45. minutě a poté si již vítězství pohlídal.

Starší žácí proti Znojmu se snažili, byli herně i bruslařsky lepší, ale soupeř svou houževnatostí nám nedovolil si vzít vítězství. Proto je remíza pro obě mužstva zasloužená.

Mladší žáci "A" proti Znojmu předvedli svůj standartně dobrý výkon a opět po zásluze vysoko zvítězili. Jsou tak na druhém místě v tabulce a na první příčku jim schází už jen jeden bod.

Kluci z mladších žáků "B" proti stejně starým hráčům z brněnského Warrioru si velmi zastříleli, soupeře po všech stránkách přehráli a velmi vysoko vyhráli.

Textové onlajny z ELIOD ELMD

Textové onlajny z 21.10.2017 z utkání ELMD  VSK Technika Brno - Berani Zlín najdete zde, elektronický zápis je zde