Činnost podporují
Sponzor_Mesto_Brno
Město Brno
www.technikahokej.cz/Brno.htm

Sponzor_Jihomoravsky_kraj
Jihomoravský kraj
www.technikahokej.cz/JMKraj.htm

Sponzor_Ministerstvo_skolstvi__mladeze_a_telovychovy_CR
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR
www.msmt.cz

Sponzor_Cesky_svaz_ledniho_hokeje
Český svaz ledního hokeje
www.ceskyhokej.org

Hlavní partneři
Sponzor_UniCab__s_r_o_
UniCab, s.r.o.
www.unicab.cz

Sponzor_DOPRAVA_SILNICE__spol__s_r_o_
DOPRAVA SILNICE, spol. s r.o.
www.dopravasilnice.eu

Sponzor_Zahradnik_Z__s_r_o_
Zahradník Z. s.r.o.
www.zahradnikz.cz

Partneři
Sponzor_BDG_Invest_s_r_o_
BDG Invest s.r.o.
www.bdginvest.cz

Sponzor_INTEN_GROUP__s_r_o_
INTEN GROUP, s.r.o.
www.intengroup.cz

Sponzor_HT_GROUP__a_s_
HT GROUP, a.s.
www.htgroup.cz

Sponzor_EP_ENERGY__a_s_
EP ENERGY, a.s.
http://www.epenergy.cz/

Sponzor_BRENN_telematic_s_r_o_
BRENN telematic s.r.o.
www.brenntelematic.com

Sponzor_AW_TOOLS_INTERNATIONAL_s_r_o_
AW TOOLS INTERNATIONAL s.r.o.
www.awtools.cz

Sponzor_VACUTEC_MORAVIA__spol__s_r_o_
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
www.vacutec.cz

Sponzor_HOCKEY_TRAINING_CENTRUM_BRNO
HOCKEY TRAINING CENTRUM BRNO
www.htcbrno.cz

Sponzor_PROTECTION___CONSULTING__s_r_o_
PROTECTION & CONSULTING, s.r.o.
www.protection.cz

Sponzor_AsisTrans_s_r_o_
AsisTrans s.r.o.
www.asistrans.cz

Sponzor_Ambulance_B__Braun_Plus
Ambulance B. Braun Plus
www.bbraun.cz

Aktualita
10.6.2018 - Na aktivech mládežnických soutěží byli rozlosovány kategorie do MŽ na sezonu 2018/19
Na aktivech mládežnických soutěží byli rozlosovány kategorie do MŽ na sezonu 2018/19

 

Na aktivech mládežnických soutěží v Praze a ve Vyškově byli rozlosovány kategorie Dorostu - Mladších žáků pro sezonu 2018/19.

Rozlosování kategorie Juniorů bude na aktivu ve Zlíně, který bude v pátek 15.6.2018.

 

Extraliga dorostu

Kompletní informace k soutěži, účastníky, technické normy a rozlosování najdete zde. Také letos budeme hrát ELIOD Extraligu Dorostu, skupinu Východ.

V prvním kole v sobotu 8.9.2018 budeme hrát na ledě HC RESIMODO Havířov.

 

Žákovská liga 8.tř a 6.tř. A+C

Naše mužstva se v premiérové účasti v této soutěži utkají s těmito mužstvy:

SK HS Třebíč

HC Kometa Group

HCM Warrior Brno

HC Zubr Přerov

Aukro Berani Zlín

HK Kroměříž

HC Olomouc

 

Mužstva se v soutěži utkají spolu čtyřkolově, vítěz 8.tř.postupuje do závěrečného turnaje o Přeborníka ČR 8.tříd.

V prvním kole v neděli 16.září se utkáme doma s HCM Warrior Brno.

 

Žákovská liga 7.tř a 5.tř. B+D

Naše mužstva se v této soutěži utkají s těmito mužstvy:

HC Boskovice

HC Kometa Group

HCM Warrior Brno

Junior Capitals Wien

Orli Znojmo - mládež

SHKM Hodonín

HC Lvi Břeclav

EHC Lions (pouze SŽ)

 

Mužstva se v soutěži utkají spolu čtyřkolově, vítěz obou kategorií obdrží titul Přeborník Jihomoravského kraje pro rok 2019. V prvním kole v sobotu 15.září se utkáme doma s HC Kometa Brno.

 

Kompletní rozlosování uvedených soutěží bude na webu v záložkách zápasy u jednotlivých kategorií do 20. července 2018.

9.12.2018
Nejbližší domácí mistrovské zápasy

 

HHDM Brno, Evropská plocha

   

 15.12. 10,45  5.tř. Technika-Kometa

 15.12. 12,45  7.tř. Technika-Kometa

 16.12.   9,00  2.tř.  Minihokej ČSLH

 

 Xmas games

 22.12. 12,30  RLJ  Technika-Uh. Brod

 22.12. 15,00  ELD Technika-Olomouc

 

 23.12. 12,45  7.tř. Technika-EHC Lions

 

 

13.8.2018
Úrazové pojištění hráčů

 

Novou kontaktní osobou pro hlášení úrazů a konzultace týkající se pojistných událostí z úrazového pojištění ČSLH v rámci ČUS  je Lucie Šobová.

Email: lucie.sobova@renomia.cz, mobil: +420 724 248 846, telefon: +420 221 421 787.

Veškeré potřebné informace o hlášení pojistných událostí a potřebné dokumenty naleznete zde.

Nábor
Tygrik