Ambulance B. Braun Plus

Aktualita
24.9.2018 - V dalších kolech soutěží Juniorů a Dorostu přišla první vítězství
V dalších kolech soutěží Juniorů a Dorostu přišla první vítězství

Obě soutěže našich nejstarších kategorií pokračují rychlým tempem. A i když prozatím výkony mužstev nejsou podle představ, tak přišli první vítězství v soutěži.

Junioři po velmi špatném prvním kole k dalšímu zápasu došli na brněnský Úvoz, kde odehráli první letošní derby proti Warriors. Nutno říct, že mužstvo soupeře disponuje velmi kvalitními staršími hráči, kteří v loňské sezoně odehrálu Extraligu staršího dorostu. U nás tato kvalita u starších hráčů prozatím není a mladší hráči se starším hráčům soupeře rovnat nemohou. Výsledek zápasu s Warriors je toho důkazem.

Po týdnu volna přijeli na HHDM kluci s Boskovic. V tomto zápase se už ukazuje, že snaha o změnu herního stylu a morálky hráčů přináší trošku lepší výsledky. Vítězství proti Boskovicím bylo více ubojované, než zasloužené.

V dalším týdnu máme před sebou zápasy v Hodoníně a Uh. Brodě, které rozhodnou o našich možnostech postupu di finálové skupiny RLJ.

Warrior Brno - VSK Technika  4:1

VSK Technika - HC Boskovice  5:2

Dorost odehrál další tři zápasy. Nejdříve proti Třinci v polovině zápasu dotáhl výsledek na 2:2, poté ovšem soupeř kontroval a po zásluze vyhrál. Kladem je alespoň naše výhra v prodloužení za bonusový bod.

Další utkání v Šumperku bylo z kategorie katastrofálních. Žádné nasazení a bojovnost nemohou stačit ani proti průměrnému soupeři a tak prozatím letošní jednoznačně nejhorší výkon nepřinesl vůbec žádné body.

Tuto sobotu v Olomouci jsme již byli jiné mužstvo. Po pohovorech s hráči byla hra plná bojovnosti a dobrého výkonu brankáře. Soupeř dotahoval, ale vždycky jsme odskočili na rozdíl minimálně jedné branky a výhru jsme pečetili do prázné brányv power-play. Také nadstavbové prodloužení jsme zvládly za další bod díky vyhraným samostatným nájezdům.

VSK Technika - Oceláři Třinec  2:6, 1:0 pr.

HK MD Šumperk - VSK Technika  5:2, 1:0 sn

HC Olomouc - VSK Technika  3:5, 0:1 sn