Činnost podporují
Sponzor_Mesto_Brno
Město Brno
www.technikahokej.cz/Brno.htm

Sponzor_Jihomoravsky_kraj
Jihomoravský kraj
www.technikahokej.cz/JMKraj.htm

Sponzor_Ministerstvo_skolstvi__mladeze_a_telovychovy_CR
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR
www.msmt.cz

Sponzor_Cesky_svaz_ledniho_hokeje
Český svaz ledního hokeje
www.ceskyhokej.org

Sponzor_KAM_ZA_SPORTEM_V_BRNE
KAM ZA SPORTEM V BRNÉ
www.kamzasportemvbrne.cz

Hlavní partneři
Sponzor_DOPRAVA_SILNICE__spol__s_r_o_
DOPRAVA SILNICE, spol. s r.o.
www.dopravasilnice.eu

Sponzor_J_K__marketing_s_r_o_
J.K. marketing s.r.o.
www.jkmarketing.cz

Sponzor_Zahradnik_Z__s_r_o_
Zahradník Z. s.r.o.
www.zahradnikz.cz

Sponzor_UniCab__s_r_o_
UniCab, s.r.o.
www.unicab.cz

Partneři
Sponzor_EP_ENERGY__a_s_
EP ENERGY, a.s.
http://www.epenergy.cz/

Sponzor_INTEN_GROUP__s_r_o_
INTEN GROUP, s.r.o.
www.intengroup.cz

Sponzor_HT_GROUP__a_s_
HT GROUP, a.s.
www.htgroup.cz

Sponzor_DOMY_NA_VINICI__s_r_o_
DOMY NA VINICI, s.r.o.
https://domynavinici.cz

Sponzor_BRENN_telematic_s_r_o_
BRENN telematic s.r.o.
www.brenntelematic.com

Sponzor_AW_TOOLS_INTERNATIONAL_s_r_o_
AW TOOLS INTERNATIONAL s.r.o.
www.awtools.cz

Sponzor_DORSIS_s_r_o_
DORSIS s.r.o.
www.dorsis.cz

Sponzor_VACUTEC_MORAVIA__spol__s_r_o_
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
www.vacutec.cz

Sponzor_HOCKEY_TRAINING_CENTRUM_BRNO
HOCKEY TRAINING CENTRUM BRNO
www.htcbrno.cz

Sponzor_PROTECTION___CONSULTING__s_r_o_
PROTECTION & CONSULTING, s.r.o.
www.protection.cz

Sponzor_AsisTrans_s_r_o_
AsisTrans s.r.o.
www.asistrans.cz

Sponzor_Ambulance_B__Braun_Plus
Ambulance B. Braun Plus
www.bbraun.cz

Aktualita
28.3.2019 - Hodnocení kategorií Junioři - 5. třída v sezoně 2018/19
Hodnocení kategorií Junioři - 5. třída v sezoně 2018/19

 

S koncem sezony 2018/2019 přinášíme hodnocení jednotlivých mužstev do kategorie 5. třídy z pohledu vedení klubu. V této sezoně jsme premiérově obsadili všechny žákovské kategorie, nadále jsme hráli ELIOD extraligu dorostu a nově vzniklou Regionální ligu juniorů.

 

V kategoriích 4.třídy a mladší jsme splnili vše, co před sezonou bylo hlavní náplní těchto kategorií. Především pak nábory dětí, rozvíjení mimohokejové činnosti a byl dán velký důraz na trénink bruslení.

 

Junioři (ročníky 2000,2001,2002 a výjimky 1999)

 

Kategorie juniorů jako jediná z hodnocených kategorií nesplnila předsezonní cíle. Nepodařilo se jí postoupil do nadstavbové finálové skupiny RLJ na Moravě a tak se od listopadu hrála pouze nadstavba o udržení.

 

Především počátek soutěže byl ze strany hráčů a jejich výkonů velmi nedisciplinovaný, častá vyloučení a slabá hra zapříčinili nepostup do finálové nadstavby. Ke konci základní části došlo k výměně trenéra, kdy se vedení juniorky ujal zkušený mládežnický trenér p. Rech. Od jeho příchodu již hra začala mít celkem systém, hráči se uklidnili a výkony se zlepšili. Jasné první místo v nadstavbě o udržení alespoň trochu napravilo dojem z nevydařené sezony.

 

Kladem je zapojení velkého množství prvoročáků z ročníku 2002, velkým záporem je špatná tréninková a zápasová docházka nejstarších hráčů z ročníku 1999 a 2000.

 

Dorost (ročníky 2004, 2003)

 

Základní předsezonní cíl a to záchrana v ELIOD ELMD byl splněn. Mužstvo se skládalo v průběhu celé letní přípravy, protože ročník 2003 a 2004 bohužel nebyl v klubu početně dobře zastoupen. I přesto se podařilo složit kvalitní tým, alespoň co se jmen hráčů týká, především v brance a v obraně.

 

Po velmi dobré základní části přišlo výsledkově velmi špatné období na počátku nadstavby o udržení. Po pohovorech s hráči a ukončení činnosti od některých problémových jednotlivců došlo ke zlepšení hry a ke klidné záchraně již několik kol před koncem soutěže.

Nejvíce splnili očekávání oba brankáři, na tomto postu nebyl během celé sezony žádný výkonnostní problém a jen díky nim jsme v mnoha zápasech bodovali. Bohužel o obráncích se toto říct nedá, neboť to co mělo být naší hlavní zbraní, tak se nakonec ukázalo jako největší problém. V útoku většina hráčů podala výborné výkony a průběžné posílení ještě zkvalitnilo útočnou sílu mužstva. Bohužel střelecká impotence byla celosezónním problémem.

 

Velmi negativně se v sezoně projevovaly na mužstvu dorostu ambice některých rodičů a hráčů, kteří bohužel nenašli své opodstatnění a jen dělali v kabině mezi hráči a trenéry nedobrou atmosféru. Toto je bohužel ale problém celého českého mládežnického hokeje. 

 

8. třída (ročník 2005)

 

Premiérově jsme v sezoně 2018/19 obsadili dvě nejvyšší žákovské soutěže a hráli SŽ a MŽ po ročnících.  8. třída se v první polovině soutěže rozkoukávala, díky nejistým a nestálým výkonům brankařů jsme výsledkově zaostávali.

 

Po posílení na postu brankáře od listopadu se ve druhé polovině soutěže herní projev výrazně změnil, nastalo období větších bodových zisků. Mimo favorizovanou Kometu Brnu jsme alespoň jednou každého soupeře porazili, a to jsme hráli s takovými mužstvy, jako byl Zlín, Olomouc, Přerov a další.

 

Během sezony několik hráčů nakouklo do přípravy a zápasů dorostu. Především za druhou polovinu sezony panuje s výkony a výsledky 8. třídy spokojenost.

 

7. třída (ročník 2006)

 

Pouze ročníkové mužstvo mělo ve dvouročníkové soutěži těžkou úlohu. Většina hráčů soutěž starších žáků zatím nehrála. Proto především zápasy proti dvouročníkovým mužstvům byli ze začátku těžké. Postupem času se kádr na jednotlivé zápasy doplňoval několika hráči z osmé třídy, kteří se rozehrávali po nemoci nebo měli proměnlivou výkonnost.

 

Také v této kategorii došlo k částečné výměně trenérského týmu, která byla zapříčiněna spíše kázeňskými problémy hráčů, než problémy výkonnostními. S přibývajícími zápasy se herní projev zlepšoval a kluci odehráli několik velmi dobrých utkání.

 

V této kategorii je největším problémem úzký kádr a nedostatek konkurence. Z toho pramení větší nekázeň a malá motivace hráčů se zlepšovat, protože na jejich místa není takový tlak. Posílení týmu a trenérského štábu je tak největším úkolem v žákovských kategoriích na novou sezonu.

 

6. třída (ročník 2007)

 

Tak jako osmáci, tak i šestá třída měla v letošní sezoně premiéru v nejvyšší žákovské soutěži mladších žáků. Vedli si velmi dobře. Po celou sezonu kluci podávali standardní výkony, občas byl zápas lepší, občas horší. Celkové čtvrté místo je velký úspěch, ze všech našich mužstev si tohoto výsledku ceníme nejvíce.

 

Vyrovnaný tým s výbornou brankářskou dvojicí neměl během sezony žádné kázeňské problémy, také docházka na zápasy a tréninky byla až na výjimky bezproblémová. Z důvodu většího počtu hráčů v kádru bylo několika klukům umožněno hostovat na krátkodobá hostování v klubu HC Zastávka, kde dostali o hodně větší herní prostor.

 

5. třída (ročník 2008)

 

Tato kategorie dosáhla ze žákovských kategorií nejlepšího umístění, obsadili 3. místo. Také páťáci se utkali jako sedmáci s několika dvouročníkovým mužstvy. U tohoto mužstva nejsou výsledky nejdůležitější, spíše je potřeba kluky kvalitně připravit na hokej na velkém hřišti se vším všudy.

 

Trenéři dávali prostor všem hráčům, tak aby si velký hokej osahali všichni členové kádru 5. třídy. V této kategorii není třeba vyzdvihovat jednotlivce, mužstvo působilo jako správný kolektiv a je velkým příslibem pro klub do dalších sezon.

 

 

V příloze je prezentace s fotografiemi jednotlivých mužstev, která je průběžně aktualizovaná a doplňovaná.


Více informací zde... Více informací zde...
24.5.2020
Informace k individuálním treninkům a kempům

 

Seznamy přihlášených aktualizované 24.5. v 14,00 hod. na červencové individuální tréninky a sobotní kempy včetně informací k přihláškám jsou uloženy zde.

Doplněny informace k individuálním tréninkům a časový rozpis kempu 6.6.2020

Individuální tréninky plně obsazeny  !!!!!

31.1.2019
Úrazové pojištění hráčů

 

Od 1. 2. 2019 se mění podmínky Úrazového pojištění členů sportovních spolků, které je sjednáno prostřednictvím Českého olympijského výboru (ČOV) a platí pro celé sportovní prostředí. Pojišťovna Kooperativa, která v letech 2017 a 2018 úrazové pojištění zajišťovala, ukončí spolupráci s ČOV k 31. 1. 2019. Veškeré vzniklé nároky na pojistná plnění (úrazy) do 31. 1. 2019 zůstávají stále v gesci této pojišťovny až do vyřešení a potřebné dokumenty naleznete zde.

 

Veškeré vzniklé nároky na pojistná plnění od 1. 2. 2019 bude nově řešit Pojišťovna VZP. Zde naleznete přehledný rozcestník a veškeré nezbytné informace k této nově uzavřené pojistné smlouvě, včetně podmínek a rozsahu pojištění, seznamu pojištěných spolků, formuláře pro hlášení škodních událostí a podrobné kontaktní údaje na zástupce Pojišťovny VZP, kteří budou s Vámi tuto problematiku řešit.

Nábor
Tygrik