Činnost podporují
Sponzor_Mesto_Brno
Město Brno
www.technikahokej.cz/Brno.htm

Sponzor_Jihomoravsky_kraj
Jihomoravský kraj
www.technikahokej.cz/JMKraj.htm

Sponzor_Ministerstvo_skolstvi__mladeze_a_telovychovy_CR
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR
www.msmt.cz

Sponzor_Cesky_svaz_ledniho_hokeje
Český svaz ledního hokeje
www.ceskyhokej.org

Sponzor_KAM_ZA_SPORTEM_V_BRNE
KAM ZA SPORTEM V BRNÉ
www.kamzasportemvbrne.cz

Hlavní partneři
Sponzor_Bc__Jaroslav_Kocian
Bc. Jaroslav Kocián
www.kocian.cz

Sponzor_DOPRAVA_SILNICE__spol__s_r_o_
DOPRAVA SILNICE, spol. s r.o.
www.dopravasilnice.eu

Sponzor_Zahradnik_Z__s_r_o_
Zahradník Z. s.r.o.
www.zahradnikz.cz

Sponzor_AW_TOOLS_INTERNATIONAL_s_r_o_
AW TOOLS INTERNATIONAL s.r.o.
www.awtools.cz

Partneři
Sponzor_HT_GROUP__a_s_
HT GROUP, a.s.
www.htgroup.cz

Sponzor_EP_ENERGY__a_s_
EP ENERGY, a.s.
www.epenergy.cz

Sponzor_SKLIZENO_-_MyFoodMarket__s_r_o_
SKLIZENO - MyFoodMarket, s.r.o.
www.eshop.sklizeno.cz

Sponzor_CNC_-_INAXES_s_r_o___Dobruska
CNC - INAXES s.r.o., Dobruška
www.cnc-inaxes.cz

Sponzor_DOMY_NA_VINICI__s_r_o_
DOMY NA VINICI, s.r.o.
www.domynavinici.cz

Sponzor_BRENN_telematic_s_r_o_
BRENN telematic s.r.o.
www.brenntelematic.com

Sponzor_DORSIS_s_r_o_
DORSIS s.r.o.
www.dorsis.cz

Sponzor_VACUTEC_MORAVIA__spol__s_r_o_
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
www.vacutec.cz

Sponzor_HOCKEY_TRAINING_CENTRUM_BRNO
HOCKEY TRAINING CENTRUM BRNO
www.htcbrno.cz

Sponzor_INTEN_GROUP__s_r_o_
INTEN GROUP, s.r.o.
www.intengroup.cz

Sponzor_AsisTrans_s_r_o_
AsisTrans s.r.o.
www.asistrans.cz

Sponzor_Ambulance_B__Braun_Plus
Ambulance B. Braun Plus
www.bbraun.cz

Aktualita
30.8.2020 - Důležité nařízení k infekci COVID-19 - aktualizováno
Důležité nařízení k infekci COVID-19 - aktualizováno

 

Jelikož se prudce zhoršuje nákaza COVID v Brně a mimo kategorii dorostu už máme v karanténě hráče, jejich rodiče jsou na Covid pozitivní, musíme zpřísnit a upravit podmínky pro vstup hráčů, rodičů a trenérů na HHDM a nastavení pravidel pro trénování.

 

Jelikož se nedodržuje nařízení klubu ze dne 31.7. o pohybu a vstupu do HHDM, vydává vedení klubu následující nařízení platné pro všechny od pondělí 31.8.2020. Nedodržení jakéhokoliv nařízení má za následek okamžité odeslání hráče z tréninku nebo zápasu domů.

 
1. Pro vstup do prostorů šaten a zázemí na HHDM jsou povinné od 31.8. pro všechny hráče a trenéry roušky. Ty se sundávají pouze při výkonu hráčské nebo trenérské činnosti.
 
2. Platí zákaz vstupu všech rodičů hráčů 5. třídy a starších do prostorů šaten na HHDM, bez vyjímek. O hráče se případně postarají trenéři a vedoucí mužstev.
 
3. Rodiče hráčů 4. třídy a mladší vstupují s dětmi do šaten hlavním vchodem s rouškou a bude jim u vstupu změřena teplota pověřenou osobou z klubu. Teplota se u vstupu bude měřit také všem hráčů kategorie 4. třídy a mladší. Naměřená hodnota 37,2 a vyšší znamená, že rodič nebo hráč nebude vpuštěn do prostorů HHDM.
 
4. V každé kategorii od 5. třídy výš trenér nejpozději 10 minut po srazu hráčů změří teplotu všem hráčům bez vyjímek. Naměřená hodnota 37,2 a vyšší znamená, že hráč bude neprodleně z HHDM odeslán domů a nebude se účastnit tréninkové a zápasové činnosti do odeznění příznaků a teploty.
 
5. Nadále platí povinnost, že se hráč může zúčastnit tréninků po předložení čestného prohlášení o bezinfekčnosti. Při návratu ze zahraničí platí nařízená klubová karanténa v délce 72 hodin od příjezdu do Brna.
 
Tréninkové a zápasové činnosti se mohou účastnit pouze zdraví hráči bez teploty a jaýchkoliv příznaků virového a respiračního onemocnění !!!
 
Vedení klubu rozhodlo, že se do odvolání hráči zúčastňují pouze klubových tréninků a zápasů, bez střídavých startů v jiných klubech, účastí v různých selectech, kempech a turnajích bez klubové účasti a pod.

 

 
Věříme, že všichni pochopí momentální vážnost situace a budou plně respektovat nařízení vedení klubu. Porušení uvedených nařízení má za následek vyloučení hráče z přípravy jeho mužstva na dobu 14 dnů.

Více informací zde... Více informací zde...
25.11.2020
Ukončení tréninků

 

Vzhledem k nařízení vlády ČR o uplném omezení kontaktů lidí jsou od čtvrtka 22.10. zrušeny veškeré tréninky na venkovních sportovištích. 

V případě uvolnění zákazů vládou ČR budou v prvních dnech trénovat kategorie junioři-mladší žáci, po namražení druhé ledové plochy na HHDM začnou i mladší kategorie.

28.9.2020
Rozpisy utkání a tabulky

 

 

Kompletní rozpisy zápasů žákovských kategorií naleznete zde, pro zápasy a tabulky extraligy dorostu a juniorů odkazy u konkrétní kategorie.

 

Odkaz pro průběžné tabulky žákovských soutěží.

 

25.8.2020
Hokejová Technika na Instagramu

 

Od nové sezony má hokejová Technika svůj oficiální profil na Instagramu.

Najdete jej zde.

 

Je vytvořen nový email: technika.instagram@seznam.cz, který slouží pro zasílání fotek a příspěvků ke vložení ma klubový instagram.

 

31.1.2019
Úrazové pojištění hráčů

 

Od 1. 2. 2019 se mění podmínky Úrazového pojištění členů sportovních spolků, které je sjednáno prostřednictvím Českého olympijského výboru (ČOV) a platí pro celé sportovní prostředí. Pojišťovna Kooperativa, která v letech 2017 a 2018 úrazové pojištění zajišťovala, ukončí spolupráci s ČOV k 31. 1. 2019. Veškeré vzniklé nároky na pojistná plnění (úrazy) do 31. 1. 2019 zůstávají stále v gesci této pojišťovny až do vyřešení a potřebné dokumenty naleznete zde.

 

Veškeré vzniklé nároky na pojistná plnění od 1. 2. 2019 bude nově řešit Pojišťovna VZP. Zde naleznete přehledný rozcestník a veškeré nezbytné informace k této nově uzavřené pojistné smlouvě, včetně podmínek a rozsahu pojištění, seznamu pojištěných spolků, formuláře pro hlášení škodních událostí a podrobné kontaktní údaje na zástupce Pojišťovny VZP, kteří budou s Vámi tuto problematiku řešit.

Nábor
Tygrik