Činnost podporují
Sponzor_Mesto_Brno
Město Brno
www.technikahokej.cz/Brno.htm

Sponzor_Jihomoravsky_kraj
Jihomoravský kraj
www.technikahokej.cz/JMKraj.htm

Sponzor_Ministerstvo_skolstvi__mladeze_a_telovychovy_CR
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR
www.msmt.cz

Sponzor_Cesky_svaz_ledniho_hokeje
Český svaz ledního hokeje
www.ceskyhokej.org

Sponzor_KAM_ZA_SPORTEM_V_BRNE
KAM ZA SPORTEM V BRNÉ
www.kamzasportemvbrne.cz

Hlavní partneři
Sponzor_Bc__Jaroslav_Kocian
Bc. Jaroslav Kocián
www.kocian.cz

Sponzor_VASSTAV__S_R_O_
VAŠSTAV, S.R.O.
www.vasstav.cz

Sponzor_AW_TOOLS_INTERNATIONAL_s_r_o_
AW TOOLS INTERNATIONAL s.r.o.
www.awtools.cz

Partneři
Sponzor_HT_GROUP__a_s_
HT GROUP, a.s.
www.htgroup.cz

Sponzor_SKLIZENO_-_MyFoodMarket__s_r_o_
SKLIZENO - MyFoodMarket, s.r.o.
www.eshop.sklizeno.cz

Sponzor_CNC_-_INAXES_s_r_o___Dobruska
CNC - INAXES s.r.o., Dobruška
www.cnc-inaxes.cz

Sponzor_Zahradnik_Z__s_r_o_
Zahradník Z. s.r.o.
www.zahradnikz.cz

Sponzor_DOMY_NA_VINICI__s_r_o_
DOMY NA VINICI, s.r.o.
www.domynavinici.cz

Sponzor_BRENN_telematic_s_r_o_
BRENN telematic s.r.o.
www.brenntelematic.com

Sponzor_DORSIS_s_r_o_
DORSIS s.r.o.
www.dorsis.cz

Sponzor_DOPRAVA_SILNICE__spol__s_r_o_
DOPRAVA SILNICE, spol. s r.o.
www.dopravasilnice.eu

Sponzor_VACUTEC_MORAVIA__spol__s_r_o_
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
www.vacutec.cz

Sponzor_EP_ENERGY_TRADING__a_s_
EP ENERGY TRADING, a.s.
www.epet.cz

Sponzor_HOCKEY_TRAINING_CENTRUM_BRNO
HOCKEY TRAINING CENTRUM BRNO
www.htcbrno.cz

Sponzor_INTEN_GROUP__s_r_o_
INTEN GROUP, s.r.o.
www.intengroup.cz

Sponzor_Ambulance_B__Braun_Plus
Ambulance B. Braun Plus
www.bbraun.cz

Aktualita
5.2.2021 - Hokejové soutěže byli předčasně ukončeny. Není to ale konec sezony, upozorňuje vedení klubu.
Hokejové soutěže byli předčasně ukončeny. Není to ale konec sezony, upozorňuje vedení klubu.

 

Ze strany ČSLH přišlo na začátku tohoto týdne následující rozhodnutí ve věci mládežnických soutěží. Dále se níže v článku dozvíte vyjádření vedení klubu k možnému pokračování trénování..

 

„Výkonný výbor pověřil v této souvislosti prezidenta Českého hokeje Tomáše Krále, aby v případě, kdy bude jasné, že v základní části není možné odehrát alespoň polovinu utkání, rozhodl o ukončení soutěže,“ zaznělo minulý čtvrtek v tiskové zprávě svazu.

 

Osudný den nastal právě v pondělí. „Vzhledem k přetrvávajícímu nouzovému stavu a souvisejícím vládním opatřením včetně zákazu amatérských soutěží a sportování na zimních stadiónech rozhodl prezident Českého hokeje Tomáš Král z pověření výkonného výboru Českého hokeje o ukončení neprofesionálních soutěží v sezoně 2020/21,“ stojí na stránkách Českého hokeje.

 

„Ani okolnostmi vynucené ukončení soutěží neznamená konec hokejové sezony,“ zdůrazňuje prezident Českého hokeje Tomáš Král, který znovu apeluje na majitele a provozovatele zimních stadionů, aby ledové plochy podle možností ještě nerozpouštěli.

 

„Protože tréninková činnost a náhradní zápasový program budou zahájeny, jakmile to vládní opatření umožní. Je to v zájmu nejen hokeje, ale především zdravého vývoje populace a sportování dětí a mládeže vůbec,“ objasňuje nejvyšší muž Českého hokeje.

 

Za vedení hokejového klubu TECHNIKA HOCKEY BRNO se vyjádřil předseda klubu a generální manažer Pavel Kubica:

 

"Z výše uvedených informací je zřejmé, že sezonní hokejové soutěže pro tuto sezonu skončili. Ovšem my jako klub sezonu určitě nekončíme. Jakmile bude jen trochu možné, začneme s tréninky na ledě i v jarním období do začátku července.

 

Ve spolupráci s vedením HHMD připravujeme Letní rozpis trénování na ledě tak, aby nejmenší děti do 5. třídy trénovali na ledě 2x týdně, žákovské kategorie 5. - 9. třída 3x týdně a nejvyšší kategorie 4x týdně. K tomu v období květen-červen přibude letní off-ice příprava podle každoročních standardů.

 

Stejně jako v minulé sezoně budeme organizovat dopolední a odpolední individuální tréninky v měsíci duben - červen. Tyto budou určeny k rozvoji hráčských a bruslařských dovedností pro přihlášené hráče z klubu, ale také pro hráče odjinud pod vedením našich profesionálních trenérů. Novinkou bude účast známých výborných extraligových hráčů, ať už bývalých či součastných, kteří budou předávat své zkušenosti hráčům i trenérům.

 

Připravujeme také tvz. Letní ligu u nás na HHDM pro kategorie 5. tř. - junioři, kde bychom o víkendech pořádali zápasy turnajovým způsobem spolu s mužstvy z celé ČR, které se do "Letní ligy" přihlásí. 

 

V případě, že by to epidemiologická situace dovolila, tak bychom do konce března trénovali podle platného rozpisu na sezonu 2020/2021 s výukou individuálních hráčských dovedností.

S výše uvedenou možností Letního trénování doufáme, že budeme moci začít po velikonocích v úterý 6. dubna a pokračovali bychom do pátku 2. července. Po letní pauze bychom začali podle kategorií od konce července s klasickou předsezonní přípravou, tak jak bylo zvykem v minulých letech.

 

Věřte nám, že pro možnost zajištění trénování, hned jak to vládní opatření dovolí, děláme vše co je možné za stávajících vládních opatření. Jakmile budeme vědět konkrétní informace a datumy, tak Vám je ihned sdělíme.

 

Děkujeme všem hráčům a rodičům, kteří využívají možnost individuálního bruslení a trénování na otevřených umělých ledových plochách v Brně a okolí. Děkuji trenérům a vedoucím mužstev, že i v této nelechké době jsou s hráči své kategorie v kontaktu a vedou je metodicky v individuálním trénování a v plnění výzev ze strany ČSLH."

20.7.2021
Informace k trénování na ledě

 

Od čtvrtka 22.7. bude zahájena příprava na ledě pro jednotlivé kategorie. Přesný rozpis začátků tréninků a rozpisy ledů byly zaslány všem trenérům a vedoucím jednotlivých kategorií.

 

Začátky přípravy na ledě:

Junioři             26.7.

Dorost A          22.7.

Dorost B          28.7.

Žáci do 6.tř.      2.8.

5.tř. a ml.       23.8.

3.6.2021
Seznam přihlášených účastníků na letní kempy

aktuálně ke dni 3.6.2021 naleznete zde. Oba kempy jsou již plně obsazeny a žádné další přihlášky již nebudou akceptovány.

25.8.2020
Hokejová Technika na Instagramu

 

Od nové sezony má hokejová Technika svůj oficiální profil na Instagramu.

Najdete jej zde.

 

Je vytvořen nový email: technika.instagram@seznam.cz, který slouží pro zasílání fotek a příspěvků ke vložení ma klubový instagram.

 

31.1.2019
Úrazové pojištění hráčů

 

Od 1. 2. 2019 se mění podmínky Úrazového pojištění členů sportovních spolků, které je sjednáno prostřednictvím Českého olympijského výboru (ČOV) a platí pro celé sportovní prostředí. Pojišťovna Kooperativa, která v letech 2017 a 2018 úrazové pojištění zajišťovala, ukončí spolupráci s ČOV k 31. 1. 2019. Veškeré vzniklé nároky na pojistná plnění (úrazy) do 31. 1. 2019 zůstávají stále v gesci této pojišťovny až do vyřešení a potřebné dokumenty naleznete zde.

 

Veškeré vzniklé nároky na pojistná plnění od 1. 2. 2019 bude nově řešit Pojišťovna VZP. Zde naleznete přehledný rozcestník a veškeré nezbytné informace k této nově uzavřené pojistné smlouvě, včetně podmínek a rozsahu pojištění, seznamu pojištěných spolků, formuláře pro hlášení škodních událostí a podrobné kontaktní údaje na zástupce Pojišťovny VZP, kteří budou s Vámi tuto problematiku řešit.

Nábor
Tygrik