Činnost podporují
Sponzor_Mesto_Brno
Město Brno
www.technikahokej.cz/Brno.htm

Sponzor_Jihomoravsky_kraj
Jihomoravský kraj
www.technikahokej.cz/JMKraj.htm

Sponzor_Ministerstvo_skolstvi__mladeze_a_telovychovy_CR
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR
www.msmt.cz

Sponzor_Cesky_svaz_ledniho_hokeje
Český svaz ledního hokeje
www.ceskyhokej.org

Sponzor_KAM_ZA_SPORTEM_V_BRNE
KAM ZA SPORTEM V BRNÉ
www.kamzasportemvbrne.cz

Hlavní partneři
Sponzor_Bc__Jaroslav_Kocian
Bc. Jaroslav Kocián
www.kocian.cz

Sponzor_VASSTAV__S_R_O_
VAŠSTAV, S.R.O.
www.vasstav.cz

Sponzor_AW_TOOLS_INTERNATIONAL_s_r_o_
AW TOOLS INTERNATIONAL s.r.o.
www.awtools.cz

Partneři
Sponzor_HT_GROUP__a_s_
HT GROUP, a.s.
www.htgroup.cz

Sponzor_DOPRAVA_SILNICE__spol__s_r_o_
DOPRAVA SILNICE, spol. s r.o.
www.dopravasilnice.eu

Sponzor_CNC_-_INAXES_s_r_o___Dobruska
CNC - INAXES s.r.o., Dobruška
www.cnc-inaxes.cz

Sponzor_DOMY_NA_VINICI__s_r_o_
DOMY NA VINICI, s.r.o.
www.domynavinici.cz

Sponzor_Levna_vina_domu
Levná vína domů
www.levnavinadomu.cz

Sponzor_D_MOTO_-_prodej_motocyklu
D MOTO - prodej motocyklů
www.dmoto.cz

Sponzor_DORSIS_s_r_o_
DORSIS s.r.o.
www.dorsis.cz

Sponzor_EP_ENERGY_TRADING__a_s_
EP ENERGY TRADING, a.s.
www.epet.cz

Sponzor_HOCKEY_TRAINING_CENTRUM_BRNO
HOCKEY TRAINING CENTRUM BRNO
www.htcbrno.cz

Sponzor_Ambulance_B__Braun_Plus
Ambulance B. Braun Plus
www.bbraun.cz

Sponzor_Zahradnik_Z__s_r_o_
Zahradník Z. s.r.o.
www.zahradnikz.cz

Aktualita
16.3.2021 - Aktuální informace z dění v klubu
Aktuální informace z dění v klubu

 

V souvislosti s aktuálními nařízeními vlády ČR je zamezeno jakékoliv organizované sportování ve vnitřních a venkovních prostorách. To ovšem neznamená, že se v klubu nic neděje.

 

 

Předseda klubu Pavel Kubica vysvětluje, co momentálně klub připravuje na dobu, až bude možné opět začít organizovaně sportovat:

 

"Příprava na novou sezonu je již v plném proudu. Když to vezmu od nejvyších kategorií, tak v dorostu a v juniorech je letos již v březnu smluvně podchycen téměř celý kádr na další sezonu. Ve spolupráci s Karlem Tuháčkem se nám letos podařilo v této době mít 20 hráčů v juniorech a přibližně 35 hráčů do kategorie dorostu.

Především v dorostu si velmi ceníme vzniklé velké konkurence, ale zároveň pracujeme na novém modelu přihlášení našich mužstev do soutěží tak, aby všichni hráči měli možnost hrát u nás v klubu v Brně a nedojíždět za hraním do jiných klubů mimo Brno.

Začala příprava na novou letní přípravu, kde všichni hráči do ročníku 2010  a starší obdrží v nejbližší době od našich profi trenérů v čele s Jiřím Rechem podklady pro zahájení individuálního trénování s okamžitým překlopením na klubovou přípravu hned, jak to vládní rozvolňování dovolí.

Mladší kategorie od ročníku 2011 začnou letní přípravu na začátku května, pokud již toto bude umožněno."

 

"Nadále platí, že všechny kategorie půjdů na ledovou plochu v květnu a červnu minimálně 2x týdně. Chceme ve větší míře dostat zpátky na led především kluky a holky z 4. třídy a mladší, kteří toho letos zatím moc neodtrénovali a opět rozjet náborovou akci pro ročníky 2013 a mladší", dodává hlavní trenér nejmladších kategorií Richard Němec.

 

Jelikož v pondělí 15.3.2021 schválil VV ČSLH podobu žákovských soutěží na sezonu 2021/22, která bude stejná jako v letošní sezoně, je potřeba především stávající 3. třídu (ročník 2012) připravovat na přechod na velké hřiště již teď. Podle modelu ČSLH od sezony 2022/23 vznikne samostatná soutěž 9. tříd (2008) a ročníkové soutěže pro 5. a 6. třídu (2012, 2011) v kategorii mladších žáků a pro 7. a 8. třídu (200í, 2010) v kategorii starších žáků.

 

Dalším velkým tématem je opětovný vznik seniorské kategorie. Klub v současnosti pracuje na možnosti, že od sezony 2021/22 vznikle mužstvo mužů, které bude do svých řad výhradně zapracovávat vlastní odchovance, kteří prošli klubovým dorostem a juniorkou a bude doplněnou několika kvalitními staršími hráči z ligových soutěží s vazbou na klub a město Brno.

 

"Naším cílem je v blízké době se stát plnohodnotným účastníkem II.ligy. Začít ale asi budeme muset z Krajské ligy mužů. Hráči z dorostu a juniorů musí mít cíl a vizi, že když budou kvalitně trénovat a hrát, tak musí mít možnost ve svém klubu dostat šanci proniknout do dospělého hokeje. Nemůžeme hráčům dávat na jevo, že vlastně po juniorce pro ně končí hokej, kterému někteří obětovali 10-15 roků mladého života. Ta vidina startu za dospělé v mateřském je vždy velkou motivací pro hráče v jakékoliv kategorii", dodává předseda klubu Pavel Kubica.

 

Kompletní trenérské obsazení na novou sezonu a ostatní informace, které se každoročně uveřejňuje cestou výročního dopisu klubu všem hráčům, bude zasláno do všech kategorií a na web klubu přibližně v druhé polovině dubna 2021.

 

Nadále je možnost se přihlásit na klubové letní kempy 2021. Pod odkazem zde najdete aktuální seznam přihlášených. Podklady pro platbu záloh zašleme, až vláda ČR vydá podmínky pro návrat sportovců na sportoviště. Zapsání hráče na seznam přihlášených je ze strany klubu zároveň potvrzení příjetí přihlášky.

 

Ze strany klubu je zřízena možnost položit dotaz vedení pod následujícím odkazemNa dotazy bude odpovídáno zhruba ve 14-ti denních intervalech a dotazy s odpovědmi od konkrétních odpovědných lidí z klubu budou uveřejněny na webových stránkách klubu.

15.9.2021
Mistrovské utkání A mužstva mužů

 

První mistrovské utkání A mužstva mužů se uskuteční v sobotu 18.9.2021 od 18,3O hod na HHDM. Soupeřem nám bude tým HOKEJ Uherský Ostroh. Zveme všechny příznivce klubu na obnovenou premiérů A mužstva po 4,5 letech v soutěžním zápase. Jednotné vstupné 50 Kč..

12.9.2021
Hokejová Technika na Instagramu

 

Sledujte aktuální dění klubu také na klubovém instagramu. Najdete zde nejnovětší informace s aktuálními obrazovými materiály.

Najdete jej zde.

31.1.2019
Úrazové pojištění hráčů

 

Od 1. 2. 2019 se mění podmínky Úrazového pojištění členů sportovních spolků, které je sjednáno prostřednictvím Českého olympijského výboru (ČOV) a platí pro celé sportovní prostředí. Pojišťovna Kooperativa, která v letech 2017 a 2018 úrazové pojištění zajišťovala, ukončí spolupráci s ČOV k 31. 1. 2019. Veškeré vzniklé nároky na pojistná plnění (úrazy) do 31. 1. 2019 zůstávají stále v gesci této pojišťovny až do vyřešení a potřebné dokumenty naleznete zde.

 

Veškeré vzniklé nároky na pojistná plnění od 1. 2. 2019 bude nově řešit Pojišťovna VZP. Zde naleznete přehledný rozcestník a veškeré nezbytné informace k této nově uzavřené pojistné smlouvě, včetně podmínek a rozsahu pojištění, seznamu pojištěných spolků, formuláře pro hlášení škodních událostí a podrobné kontaktní údaje na zástupce Pojišťovny VZP, kteří budou s Vámi tuto problematiku řešit.

Nábor
Tygrik