Činnost podporují
Sponzor_Mesto_Brno
Město Brno
www.technikahokej.cz/Brno.htm

Sponzor_Jihomoravsky_kraj
Jihomoravský kraj
www.technikahokej.cz/JMKraj.htm

Sponzor_Ministerstvo_skolstvi__mladeze_a_telovychovy_CR
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR
www.msmt.cz

Sponzor_Cesky_svaz_ledniho_hokeje
Český svaz ledního hokeje
www.ceskyhokej.org

Sponzor_KAM_ZA_SPORTEM_V_BRNE
KAM ZA SPORTEM V BRNÉ
www.kamzasportemvbrne.cz

Hlavní partneři
Sponzor_Bc__Jaroslav_Kocian
Bc. Jaroslav Kocián
www.kocian.cz

Sponzor_VASSTAV__S_R_O_
VAŠSTAV, S.R.O.
www.vasstav.cz

Sponzor_AW_TOOLS_INTERNATIONAL_s_r_o_
AW TOOLS INTERNATIONAL s.r.o.
www.awtools.cz

Partneři
Sponzor_HT_GROUP__a_s_
HT GROUP, a.s.
www.htgroup.cz

Sponzor_DOPRAVA_SILNICE__spol__s_r_o_
DOPRAVA SILNICE, spol. s r.o.
www.dopravasilnice.eu

Sponzor_CNC_-_INAXES_s_r_o___Dobruska
CNC - INAXES s.r.o., Dobruška
www.cnc-inaxes.cz

Sponzor_DOMY_NA_VINICI__s_r_o_
DOMY NA VINICI, s.r.o.
www.domynavinici.cz

Sponzor_Levna_vina_domu
Levná vína domů
www.levnavinadomu.cz

Sponzor_D_MOTO_-_prodej_motocyklu
D MOTO - prodej motocyklů
www.dmoto.cz

Sponzor_DORSIS_s_r_o_
DORSIS s.r.o.
www.dorsis.cz

Sponzor_EP_ENERGY_TRADING__a_s_
EP ENERGY TRADING, a.s.
www.epet.cz

Sponzor_HOCKEY_TRAINING_CENTRUM_BRNO
HOCKEY TRAINING CENTRUM BRNO
www.htcbrno.cz

Sponzor_Ambulance_B__Braun_Plus
Ambulance B. Braun Plus
www.bbraun.cz

Sponzor_Zahradnik_Z__s_r_o_
Zahradník Z. s.r.o.
www.zahradnikz.cz

Aktualita
20.4.2021 - Nové info k trénování, zveřejněna letní kolekce klubového oblečení
Nové info k trénování, zveřejněna letní kolekce klubového oblečení

 

Počínaje pondělím 19.4. jsme znovu mohli zahájit omezenou přípravu na venkovních sportovištích pro všechny kategorie.

Prozatím trénujeme ve stejném trenérském složení, jak jsme začali v srpnu loňského roku. Veškeré aktuální informace předají hráčům a rodičům stávající trenéři. Během následujících dnů a týdnů dojde k přerozdělení stávajících trenérů a zařazení nových, které klub od počátku nové sezony (většinou od 1.5.2021) angažoval.

 

V otázce trenérů musíme říct, že dojde k větší obměně, a v našem trenérském dresu se představí hned několik nových trenérských tváří, se zajímavou trenérskou a hráčskou kariérou. 

V případě povolení sportování ve vnitřních sportovištích budeme na ledě trénovat vždy 2x týdně všechny klubové kategorie od nejmenších po juniory až do konce června.

 

Kompletní rozdělení trenérů na sezonu 2021/22 bude uveřejněno v prvním květnovém týdnu, kdy také budou zvěřejněny informace ohledně zahájení přípravy na ledě v létě, termíny a obsazení kategorií na soustředěních v Boskovicích a další nezbytně nutné informace pro zahájení kompletní nové sezony.

 

Výše doplatku na činnost hráče v sezoně 2021/22 bude uveřejněna po schválení dotací MMB v červnu 2021. Do té doby je tréninková činnost na venkovních sportovištích hrazena z prostředků klubu v rámci částečné kompenzace za neúplnou minulou sezonu.

 

Jelikož podzimní promo akce na klubové oblečení byla velmi žádaná, rozhodli jsme se ve spolupráci s výrobcem fa. Aper připravit také letní kolekci oblečení "Technika Summer". V příloze naleznete nabídkové PDF a objednávkový formulář. Systém objednávek je stejný jako na podzim, vytištěné a vyplněné formuláře se spolu s 50 % zálohou předávají vedoucím jednotlivých mužstev, kteří je hromadně odevzdávají na sekretariátu.

Nabídka zvýhodněných cen letní kolekce platí do 31.5.2021. V kanceláři klubu je stále k zakoupení možnost zímních čepic, klubových šál a nákrčníků (tunelů) se zimní kolekce za stejné ceny.


Více informací zde... Více informací zde...
15.9.2021
Mistrovské utkání A mužstva mužů

 

První mistrovské utkání A mužstva mužů se uskuteční v sobotu 18.9.2021 od 18,3O hod na HHDM. Soupeřem nám bude tým HOKEJ Uherský Ostroh. Zveme všechny příznivce klubu na obnovenou premiérů A mužstva po 4,5 letech v soutěžním zápase. Jednotné vstupné 50 Kč..

12.9.2021
Hokejová Technika na Instagramu

 

Sledujte aktuální dění klubu také na klubovém instagramu. Najdete zde nejnovětší informace s aktuálními obrazovými materiály.

Najdete jej zde.

31.1.2019
Úrazové pojištění hráčů

 

Od 1. 2. 2019 se mění podmínky Úrazového pojištění členů sportovních spolků, které je sjednáno prostřednictvím Českého olympijského výboru (ČOV) a platí pro celé sportovní prostředí. Pojišťovna Kooperativa, která v letech 2017 a 2018 úrazové pojištění zajišťovala, ukončí spolupráci s ČOV k 31. 1. 2019. Veškeré vzniklé nároky na pojistná plnění (úrazy) do 31. 1. 2019 zůstávají stále v gesci této pojišťovny až do vyřešení a potřebné dokumenty naleznete zde.

 

Veškeré vzniklé nároky na pojistná plnění od 1. 2. 2019 bude nově řešit Pojišťovna VZP. Zde naleznete přehledný rozcestník a veškeré nezbytné informace k této nově uzavřené pojistné smlouvě, včetně podmínek a rozsahu pojištění, seznamu pojištěných spolků, formuláře pro hlášení škodních událostí a podrobné kontaktní údaje na zástupce Pojišťovny VZP, kteří budou s Vámi tuto problematiku řešit.

Nábor
Tygrik