Činnost podporují
Sponzor_Mesto_Brno
Město Brno
www.technikahokej.cz/Brno.htm

Sponzor_Jihomoravsky_kraj
Jihomoravský kraj
www.technikahokej.cz/JMKraj.htm

Sponzor_Ministerstvo_skolstvi__mladeze_a_telovychovy_CR
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR
www.msmt.cz

Sponzor_Cesky_svaz_ledniho_hokeje
Český svaz ledního hokeje
www.ceskyhokej.org

Sponzor_KAM_ZA_SPORTEM_V_BRNE
KAM ZA SPORTEM V BRNÉ
www.kamzasportemvbrne.cz

Hlavní partneři
Sponzor_Bc__Jaroslav_Kocian
Bc. Jaroslav Kocián
www.kocian.cz

Sponzor_VASSTAV__S_R_O_
VAŠSTAV, S.R.O.
www.vasstav.cz

Sponzor_AW_TOOLS_INTERNATIONAL_s_r_o_
AW TOOLS INTERNATIONAL s.r.o.
www.awtools.cz

Partneři
Sponzor_HT_GROUP__a_s_
HT GROUP, a.s.
www.htgroup.cz

Sponzor_DOPRAVA_SILNICE__spol__s_r_o_
DOPRAVA SILNICE, spol. s r.o.
www.dopravasilnice.eu

Sponzor_CNC_-_INAXES_s_r_o___Dobruska
CNC - INAXES s.r.o., Dobruška
www.cnc-inaxes.cz

Sponzor_EP_ENERGY_TRADING__a_s_
EP ENERGY TRADING, a.s.
www.epet.cz

Sponzor_Levna_vina_domu
Levná vína domů
www.levnavinadomu.cz

Sponzor_D_MOTO_-_prodej_motocyklu
D MOTO - prodej motocyklů
www.dmoto.cz

Sponzor_DOSTECH__spol__s_r_o_
DOSTECH, spol. s r.o.
www.dostech.cz

Sponzor_HOCKEY_TRAINING_CENTRUM_BRNO
HOCKEY TRAINING CENTRUM BRNO
www.htcbrno.cz

Sponzor_Ambulance_B__Braun_Plus
Ambulance B. Braun Plus
www.bbraun.cz

Sponzor_Zahradnik_Z__s_r_o_
Zahradník Z. s.r.o.
www.zahradnikz.cz

Aktualita
7.12.2021 - Soutěže v plném proudu, většina již je v nadstavbové části
Soutěže v plném proudu, většina již je v nadstavbové části

 

V listopadu a na počátku prosince v plném proudu probíhají všechny soutěže našich mužstev. Jelikož všechny týmy, které letos mají nadstavbové skupiny, je již hrají, tak přinášíme malé zhodnocení výsledků.

 

Nejprve se zastavíme u A mužstva mužů a juniorů. Jejich soutěže mají celosezoní rozpis s play-off nebo play-down vyvrcholením.

Muži bohužel po procitnutí v první polovině listopadu, kdy zvítězili tři krát za s sebou, opět několik zápasů nebodovali. Ve vložených regionálních kolech jsme uspěli pouze doma s Blanskem a dále poslední tři zápasy prohráli. Před začátkem odvetných zápasů máme ještě devět kol na to, abychom se alespoň posunuli na osmé, poslední postupové místo do play-off.

Bohužel součastná vládní protikoronavirová opatření neumožňují se účastnit zápasů všem hráčům našeho kádru.

  

Junioři jsou v součastnosti nejlépe působícím mužstvem klubu. A to nejenom herně, ale i výsledkově. Dokonce se jim podařilo ustanovit nový rekord klubu v počtu vítězných zápasů po sobě. Vyhráli totiž osmkrát po sobě, a jelikož nadále neprohráli, již teď v pátek v Přerově mohou přidat další výhru.

V tabulce jsme shodně se Šumperkem na druhém místě v naší skupině,bojujeme tedy o možnost postupu do závěrečného play-off, kam postupují z každé skupiny jen dva nejlepší.

 

Oba dorosty dohráli své základní skupiny. U dorostu B letos nejde ani tak o výsledky, ale o větší zapojení hráčů ročníku 2006 a 2007 v dorosteneckých kategoriích. I s přispěním velkého množství deváťáků hrajeme vyrovnané zápasy s mužstvy o dva roky staršími.

Mužstvo dorostu A bojuje o udržení v ELD. Zde se rozehrála skupina o udržení. a naší jedinou snahou je dostat pod sebe v tabulce dvě mužstva. Tímo bychomn se zachránili pro další sezonu...tak ať se výsledkově daří jako teď v sobotu, kdy jsme porazili pražskou Kobru.

 

Žáci rovněž ukončili své základní skupiny. Jak osmá, tak šestá třída své skupiny vyhráli, s přehledem postoupili do finálové nadstavby, která začala o druhém adventním víkendu.

O třetím adventu rozehraje svoji nadstavbu i 7. třída, která musí hrát pouze skupinu o umístění.Výsledky a postupy se počítají podle 9. třídy, kterou jsme letos nepřihlásili. Jinak by díky 4. místo v základní části měli právo účasti ve finálové skupině.

 

V současnosti především v žákovských kategoriích bojujeme s nemocemi a karanténami,covidová opatření občas nás nutí hrát na minimální počet hráčů v utkání. I tak je naší snahou utkání neodkládat a především domácí zápasy odehrát v řádném hracím termínu. Toto se bohužel nedá říct o některých ostatních klubech, proto je teď termínová listina velmi nepřehledná.

 

Odkazy na oktuální tabulky soutěží:

 

Muži A, Dorost B, 7. třída   zde

 

6. třída, 8. třída  zde

 

Dorost A  zde

 

Junioři  zde


Více informací zde... Více informací zde...
22.6.2022
Zrušení červencového kempu

 

Červencový kemp v termínu 25.7. - 29.7.2022 byl z důvodu malého počtu přihlášených účastníků zrušen bez náhrady.
 
 
19.6.2022
Přípravné zápasy na novou sezonu

 

Jakmile budeme znát přesné termíny, tak zde budou uvedeny přátelské zápasy mužů, juniorů a dorostu

12.9.2021
Hokejová Technika na Instagramu

 

Sledujte aktuální dění klubu také na klubovém instagramu. Najdete zde nejnovětší informace s aktuálními obrazovými materiály.

Najdete jej zde.

31.1.2019
Úrazové pojištění hráčů

 

Od 1. 2. 2019 se mění podmínky Úrazového pojištění členů sportovních spolků, které je sjednáno prostřednictvím Českého olympijského výboru (ČOV) a platí pro celé sportovní prostředí. Pojišťovna Kooperativa, která v letech 2017 a 2018 úrazové pojištění zajišťovala, ukončí spolupráci s ČOV k 31. 1. 2019. Veškeré vzniklé nároky na pojistná plnění (úrazy) do 31. 1. 2019 zůstávají stále v gesci této pojišťovny až do vyřešení a potřebné dokumenty naleznete zde.

 

Veškeré vzniklé nároky na pojistná plnění od 1. 2. 2019 bude nově řešit Pojišťovna VZP. Zde naleznete přehledný rozcestník a veškeré nezbytné informace k této nově uzavřené pojistné smlouvě, včetně podmínek a rozsahu pojištění, seznamu pojištěných spolků, formuláře pro hlášení škodních událostí a podrobné kontaktní údaje na zástupce Pojišťovny VZP, kteří budou s Vámi tuto problematiku řešit.

Nábor
Tygrik