Činnost podporují
Sponzor_Mesto_Brno
Město Brno
www.technikahokej.cz/Brno.htm

Sponzor_Jihomoravsky_kraj
Jihomoravský kraj
www.technikahokej.cz/JMKraj.htm

Sponzor_Ministerstvo_skolstvi__mladeze_a_telovychovy_CR
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR
www.msmt.cz

Sponzor_Cesky_svaz_ledniho_hokeje
Český svaz ledního hokeje
www.ceskyhokej.org

Sponzor_KAM_ZA_SPORTEM_V_BRNE
KAM ZA SPORTEM V BRNÉ
www.kamzasportemvbrne.cz

Hlavní partneři
Sponzor_Bc__Jaroslav_Kocian
Bc. Jaroslav Kocián
www.kocian.cz

Sponzor_VASSTAV__S_R_O_
VAŠSTAV, S.R.O.
www.vasstav.cz

Sponzor_AW_TOOLS_INTERNATIONAL_s_r_o_
AW TOOLS INTERNATIONAL s.r.o.
www.awtools.cz

Partneři
Sponzor_HT_GROUP__a_s_
HT GROUP, a.s.
www.htgroup.cz

Sponzor_DOPRAVA_SILNICE__spol__s_r_o_
DOPRAVA SILNICE, spol. s r.o.
www.dopravasilnice.eu

Sponzor_CNC_-_INAXES_s_r_o___Dobruska
CNC - INAXES s.r.o., Dobruška
www.cnc-inaxes.cz

Sponzor_EP_ENERGY_TRADING__a_s_
EP ENERGY TRADING, a.s.
www.epet.cz

Sponzor_Levna_vina_domu
Levná vína domů
www.levnavinadomu.cz

Sponzor_D_MOTO_-_prodej_motocyklu
D MOTO - prodej motocyklů
www.dmoto.cz

Sponzor_DOSTECH__spol__s_r_o_
DOSTECH, spol. s r.o.
www.dostech.cz

Sponzor_HOCKEY_TRAINING_CENTRUM_BRNO
HOCKEY TRAINING CENTRUM BRNO
www.htcbrno.cz

Sponzor_Ambulance_B__Braun_Plus
Ambulance B. Braun Plus
www.bbraun.cz

Sponzor_Zahradnik_Z__s_r_o_
Zahradník Z. s.r.o.
www.zahradnikz.cz

Aktualita
26.1.2022 - Další zájemci o sportování nás navštívili v rámci akce "Pojď hrát hokej"
Další zájemci o sportování nás navštívili v rámci akce

 

Ve středu 26.1.2022 se v klubu TECHNIKA HOCKEY BRNO uskutečnila náborová akce "Pojď hrát hokej", která je již déle než čtyři pořádána pod záštitou a propagací Českého hokeje.

 

Od 15.15 se začal vestibul HHDM plnit dětmi s rodiči, kteří se na základě kampaně rozhodli vyzkoušet lední hokej. I když jsme byli všichni ve strachu, že kvůli vysokým číslům koronavirové nákazy přijde málo dětí, tak nakonec 25 kluků a holek si přišlo vyzkoušet hokej u nás v klubu. Po úvodní registraci, kdy registrační formulář vyplnilo 21 dětí, obdrželo každé dítko sportovní láhev CCM a drobné dárky z projektu Pojď hrát hokej. I přes nevlídné lednové počasí, který lákal spíš k posezení  v dětské herně a ne k bruslení, si k nám našlo cestu dvacet pět zájemců si vyzkoušet lední hokej – národní sport. Přímo u registračního místa si děti za pomocí rodičů a asistentů vyplnili své údaje do přihlášek do projektu Pojď hrát hokej, aby mohli později obdržet další podpůrné věci pro hraní hokeje u nás v klubu.

Před samotným bruslením na ledě proběhla formou rozdání vytištěných materiálů prezentace akce pro rodiče a děti, kde byl prezentován lední hokej jako výborný sport pro děti a také systém výchovy a práce s nejmenšími hokejisty v klubu.

 

V 16.00 děti spolu s trenéry a staršími hráči od nás z klubu vyjely na led. Na jedné třetině ledové plochy probíhal ukázkový vzorový trénink přípravky ročníku 2014 a 2015, ve zbylých dvou třetinách se na několika stanovištích věnovalo devět našich trenérů všem novým zájemcům o bruslení a lední hokej. Všechny děti si vyzkoušely bruslení kolem kuželů, hru na rybičky a rybáře, ti zdatnější si dokonce zahráli na části plochy hokej s trenéry, míčkem a pukem.

Vyčleněných 45 minut uběhlo jako voda. Všechny děti a trenéři se shromáždili ke společné fotografii a potom probíhala v prostorách mezi střídačkami improvizovaná beseda rodičů s trenéry, kteří odpovídali na zvědavé otázky všech příchozích zájemců ohledně tréninků hokeje u nás v Technice Brno

 

Velmi nás potěšil zájem nových uchazečů o hokej, protože v této době díky Covidu pozorujeme u dětí menší zájem o sportování než v minulých letech. V náborových akcích budeme pokračovat do konce března vždy první sobotu v měsíci, kdy budeme oslovovat konkrétní školy a školky v městě Brně a přilehlém okolí. Naším cílem je nabídnout si vyzkoušení hokeje bezplatně na začátku kariéry co největšímu počtu malých uchazečů o lední hokej v Brně a širokém okolí.

 


Více informací zde... Více informací zde...
22.6.2022
Zrušení červencového kempu

 

Červencový kemp v termínu 25.7. - 29.7.2022 byl z důvodu malého počtu přihlášených účastníků zrušen bez náhrady.
 
 
19.6.2022
Přípravné zápasy na novou sezonu

 

Jakmile budeme znát přesné termíny, tak zde budou uvedeny přátelské zápasy mužů, juniorů a dorostu

12.9.2021
Hokejová Technika na Instagramu

 

Sledujte aktuální dění klubu také na klubovém instagramu. Najdete zde nejnovětší informace s aktuálními obrazovými materiály.

Najdete jej zde.

31.1.2019
Úrazové pojištění hráčů

 

Od 1. 2. 2019 se mění podmínky Úrazového pojištění členů sportovních spolků, které je sjednáno prostřednictvím Českého olympijského výboru (ČOV) a platí pro celé sportovní prostředí. Pojišťovna Kooperativa, která v letech 2017 a 2018 úrazové pojištění zajišťovala, ukončí spolupráci s ČOV k 31. 1. 2019. Veškeré vzniklé nároky na pojistná plnění (úrazy) do 31. 1. 2019 zůstávají stále v gesci této pojišťovny až do vyřešení a potřebné dokumenty naleznete zde.

 

Veškeré vzniklé nároky na pojistná plnění od 1. 2. 2019 bude nově řešit Pojišťovna VZP. Zde naleznete přehledný rozcestník a veškeré nezbytné informace k této nově uzavřené pojistné smlouvě, včetně podmínek a rozsahu pojištění, seznamu pojištěných spolků, formuláře pro hlášení škodních událostí a podrobné kontaktní údaje na zástupce Pojišťovny VZP, kteří budou s Vámi tuto problematiku řešit.

Nábor
Tygrik