Činnost podporují
Sponzor_Mesto_Brno
Město Brno
www.technikahokej.cz/Brno.htm

Sponzor_Jihomoravsky_kraj
Jihomoravský kraj
www.technikahokej.cz/JMKraj.htm

Sponzor_Ministerstvo_skolstvi__mladeze_a_telovychovy_CR
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR
www.msmt.cz

Sponzor_Cesky_svaz_ledniho_hokeje
Český svaz ledního hokeje
www.ceskyhokej.org

Sponzor_KAM_ZA_SPORTEM_V_BRNE
KAM ZA SPORTEM V BRNÉ
www.kamzasportemvbrne.cz

Hlavní partneři
Sponzor_Bc__Jaroslav_Kocian
Bc. Jaroslav Kocián
www.kocian.cz

Sponzor_VASSTAV__S_R_O_
VAŠSTAV, S.R.O.
www.vasstav.cz

Sponzor_AW_TOOLS_INTERNATIONAL_s_r_o_
AW TOOLS INTERNATIONAL s.r.o.
www.awtools.cz

Partneři
Sponzor_HT_GROUP__a_s_
HT GROUP, a.s.
www.htgroup.cz

Sponzor_DOPRAVA_SILNICE__spol__s_r_o_
DOPRAVA SILNICE, spol. s r.o.
www.dopravasilnice.eu

Sponzor_CNC_-_INAXES_s_r_o___Dobruska
CNC - INAXES s.r.o., Dobruška
www.cnc-inaxes.cz

Sponzor_EP_ENERGY_TRADING__a_s_
EP ENERGY TRADING, a.s.
www.epet.cz

Sponzor_Levna_vina_domu
Levná vína domů
www.levnavinadomu.cz

Sponzor_D_MOTO_-_prodej_motocyklu
D MOTO - prodej motocyklů
www.dmoto.cz

Sponzor_DOSTECH__spol__s_r_o_
DOSTECH, spol. s r.o.
www.dostech.cz

Sponzor_HOCKEY_TRAINING_CENTRUM_BRNO
HOCKEY TRAINING CENTRUM BRNO
www.htcbrno.cz

Sponzor_Ambulance_B__Braun_Plus
Ambulance B. Braun Plus
www.bbraun.cz

Sponzor_Zahradnik_Z__s_r_o_
Zahradník Z. s.r.o.
www.zahradnikz.cz

Aktualita
28.2.2022 - Napínavý měsíc v Lize juniorů. Kupu týmů rozesmutní, jen jeden potěší
Napínavý měsíc v Lize juniorů. Kupu týmů rozesmutní, jen jeden potěší

 

Zužování mládežnických soutěží bude mít obrovský vliv na Ligu juniorů, tedy druhou nejvyšší soutěž kategorie U20. Jakým způsobem teď vyvrcholí, a tedy jak v ní dojde k „přesypání“ účastníků?

 

 

Oproti oběma extraligám má finiš Ligy juniorů o něco jednodušší systém. Hrana mezi úspěchem a neúspěchem nicméně může být hodně tenká, když tým bojující o postup a tým čelící hrozbě sestupu budou po konci základní části dělit v jednotlivých skupinách pouhé dvě příčky.

Rozestupy jsou citelné. Ale s pár vyjímkami

Úvodní, 42kolová dlouhodobá fáze vrcholí tento týden. Nejlepší dva celky obou šestičlenných skupin Západ a Východ postoupí do play off, třetím celkům skončí sezona, čtvrté a páté celky si zahrají play down a šesté celky přímo sestoupí.

Většina zásadních otázek už zná odpovědi. Skupiny vyhrají mladíci Písku a Přerova, které do vyřazovacích bojů doprovodí Havlíčkův Brod a pravděpodobně Technika Brno. Jihomoravské hokejisty může ještě teoreticky dohnat a díky lepší vzájemné bilanci i předehnat Šumperk, nicméně to by musel získat všech devět možných bodů a Technika ze dvou utkání ani jeden. 

Zdánlivě myslitelný scénář bere za své při pohledu na rozlosování Mladých Draků: Dva ze zbývajících tří duelů sehrají proti Zubrům, tedy nejlepšímu týmu soutěže!

Poslední příčky skupin obsadí Kralupy nad Vltavou a Warriors Brno, které už nějakou dobu musí myslet na budoucnost v nejnižší soutěži.

Momentálně jsou ale ve hře ještě čtvrtá a pátá místa. V západní skupině na nich jistě skončí Kobra Praha a Ústí nad Labem, které však od sebe dělí jen dva body. Z východní skupiny čeká play down předposlední Vsetín a dále by to byla v současné chvíli Poruba, které na Šumperk chybí čtyři body. Ostravané ale mají příznivější los: Hrají s oběma brněnskými celky a v závěrečném kole vyzvou na domácím ledě právě Draky!

Vyřazovací bitvy nepotrvají dlouho

Fanouškům hodně zjednoduší orientaci fakt, že play off i play down budou mít shodný formát a shodné hrací dny. Týmy se v prvním kole utkají křížem mezi skupinami, tedy první ze Západu vyzve druhého z Východu a naopak, a čtvrtý ze Západu vyzve pátého z Východu a naopak.

Vítězové semifinálových sérií postoupí do finále, jehož vítěz si zahraje baráž o extraligu proti čtrnáctému týmu nejvyšší soutěže. Pravděpodobně tedy Litvínovu, za který hraje několik reprezentantů. Poražené žádná série o bronz nečeká.

 

A play down? Neúspěšná mužstva z prvního kola doprovodí Kralupy a Warriors na přímé cestě do juniorského podpalubí. To může prohloubit mládežnickou pohromu zejména ve Vsetíně, kterému už s jistotou spadne dorost. Postupující se naopak utkají ve druhém kole, jehož vítěz bude zachráněn, zatímco poražený vyzve v prolínací sérii šampiona regionální ligy.

Všech šest sérií play off i play down se odehraje na tři vítězné zápasy, přičemž série odstartují dvěma bitvami na ledě lépe postaveného týmu ze základní části, který by pak případně hostil i rozhodující pátý duel.

Úvodní kola sérií potrvají od středy 9. nejdéle do středy 16. března, druhá kola potom od soboty 19. nejdéle do soboty 26. března. Baráže o extraligu i o ligu pak mají shodné hrací dny: Čtvrtek 31. března, sobotu 2. dubna a případně pondělí 4. dubna.

Rozpisy, do nichž průběžně dosazujeme konkrétní týmy, najdete v sekci zápasů.

Připomínáme, že do soutěže sestoupí pět až šest celků z extraligy a zřejmě by ji v příští sezoně měl hrát i rakouský Salcburk. Lize juniorů tak rapidně vzroste kvalita.

 

 

22.6.2022
Zrušení červencového kempu

 

Červencový kemp v termínu 25.7. - 29.7.2022 byl z důvodu malého počtu přihlášených účastníků zrušen bez náhrady.
 
 
19.6.2022
Přípravné zápasy na novou sezonu

 

Jakmile budeme znát přesné termíny, tak zde budou uvedeny přátelské zápasy mužů, juniorů a dorostu

12.9.2021
Hokejová Technika na Instagramu

 

Sledujte aktuální dění klubu také na klubovém instagramu. Najdete zde nejnovětší informace s aktuálními obrazovými materiály.

Najdete jej zde.

31.1.2019
Úrazové pojištění hráčů

 

Od 1. 2. 2019 se mění podmínky Úrazového pojištění členů sportovních spolků, které je sjednáno prostřednictvím Českého olympijského výboru (ČOV) a platí pro celé sportovní prostředí. Pojišťovna Kooperativa, která v letech 2017 a 2018 úrazové pojištění zajišťovala, ukončí spolupráci s ČOV k 31. 1. 2019. Veškeré vzniklé nároky na pojistná plnění (úrazy) do 31. 1. 2019 zůstávají stále v gesci této pojišťovny až do vyřešení a potřebné dokumenty naleznete zde.

 

Veškeré vzniklé nároky na pojistná plnění od 1. 2. 2019 bude nově řešit Pojišťovna VZP. Zde naleznete přehledný rozcestník a veškeré nezbytné informace k této nově uzavřené pojistné smlouvě, včetně podmínek a rozsahu pojištění, seznamu pojištěných spolků, formuláře pro hlášení škodních událostí a podrobné kontaktní údaje na zástupce Pojišťovny VZP, kteří budou s Vámi tuto problematiku řešit.

Nábor
Tygrik