Činnost podporují
Sponzor_Mesto_Brno
Město Brno
www.technikahokej.cz/Brno.htm

Sponzor_Jihomoravsky_kraj
Jihomoravský kraj
www.technikahokej.cz/JMKraj.htm

Sponzor_Ministerstvo_skolstvi__mladeze_a_telovychovy_CR
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR
www.msmt.cz

Sponzor_Cesky_svaz_ledniho_hokeje
Český svaz ledního hokeje
www.ceskyhokej.org

Sponzor_KAM_ZA_SPORTEM_V_BRNE
KAM ZA SPORTEM V BRNÉ
www.kamzasportemvbrne.cz

Hlavní partneři
Sponzor_Bc__Jaroslav_Kocian
Bc. Jaroslav Kocián
www.kocian.cz

Sponzor_VASSTAV__S_R_O_
VAŠSTAV, S.R.O.
www.vasstav.cz

Sponzor_AW_TOOLS_INTERNATIONAL_s_r_o_
AW TOOLS INTERNATIONAL s.r.o.
www.awtools.cz

Partneři
Sponzor_HT_GROUP__a_s_
HT GROUP, a.s.
www.htgroup.cz

Sponzor_DOPRAVA_SILNICE__spol__s_r_o_
DOPRAVA SILNICE, spol. s r.o.
www.dopravasilnice.eu

Sponzor_CNC_-_INAXES_s_r_o___Dobruska
CNC - INAXES s.r.o., Dobruška
www.cnc-inaxes.cz

Sponzor_EP_ENERGY_TRADING__a_s_
EP ENERGY TRADING, a.s.
www.epet.cz

Sponzor_Levna_vina_domu
Levná vína domů
www.levnavinadomu.cz

Sponzor_D_MOTO_-_prodej_motocyklu
D MOTO - prodej motocyklů
www.dmoto.cz

Sponzor_DOSTECH__spol__s_r_o_
DOSTECH, spol. s r.o.
www.dostech.cz

Sponzor_HOCKEY_TRAINING_CENTRUM_BRNO
HOCKEY TRAINING CENTRUM BRNO
www.htcbrno.cz

Sponzor_Ambulance_B__Braun_Plus
Ambulance B. Braun Plus
www.bbraun.cz

Sponzor_Zahradnik_Z__s_r_o_
Zahradník Z. s.r.o.
www.zahradnikz.cz

Aktualita
18.7.2022 - Představení Krajské ligy mužů JmZ v nové sezoně 2022/23
Představení Krajské ligy mužů JmZ v nové sezoně 2022/23

 

Jako poslední soutěž před zahájením sezony představujeme Krajskou ligu mužů Jihomoravského a Zlínského kraje. V minulé sezoně náš nově vzniklý seniorský tým vypadl ve čtvrtfinále s Uherským Ostrohem. Všechny tři zápasy byli velmi dramatické, nervozní a tvrdé. Soupeř měl širší kádr a více štěstí, hlavně v druhém utkání u nás v Brně, kde vyhrál až na samostatné nájezdy. Celkově skončila čtvrfinálová série výtězstvím Uh. Ostrohu 2:1 na zápasy.

 

Ale stará sezona skončila a teď je tu nová. A v ní máme letos cíle nejvyšší. Chceme soutěž vyhrát a pokusit se o postup do II. ligy ČR. Před letošní sezonou se nabízela možnost odkupu licence na II. ligu od několika subjektů. Klub se ovšem rozhodl, že nemůže nepřipraven skočit přímo do II.ligy bez zajištěného finančního a hráčského zázemí. Proto se přijalo rozhodnutí, že se pokusíme v letošní sezoně postoupit sportovní cestou.

Hlavním cílem je tedy vyhrát play off KLM. Poté buďto by byla ještě klavilikace o postup, nebo by už případní vítězové KLM, pokud projeví zájem, postoupili přímo do II. ligy od sezony 2023/24.

 

V letošní sezoně KLM JmZ dochází ke změnám dvou mužstev v soutěži. I když to tak na první pohled nevypadá, tak mužstva Boskovic a Hodonína jsou nová. U Hodonína se letos jedná o"B" mužstvo loňských vítězů, kteří budou hrát II.ligu a v "B" mužstvu budou obehrávat především mladé juniory. V Boskovicích skončil dlouholetý účastník KLM SKMB, který nahrazuje další místní klub HC Boskovice, který se doposud věnoval pouze mládežnickým kategoriím.

 

Kádr našeho mužstva se tvoří postupně, do týmu přejdou hráči z našich junorů ročníku 2002, co už v této kategorii nemohou hrát. Také je možnost zapojení jiných hráčů ročníku 2002 z ostatních brněnských klubů. Většina loňských kluků projevila zájem zůstat i v letošní sezoně, mužstvo se posiluje o několik dalších hráčů, převážně z bývalého týmu béčka Komety nebo z již zaniklého SKMB Boskovice. Je navázána předběžná spolupráce s druholigovými celky Vyškova a Žďáru nad Sázavou, odkud k nám mohou na střídavý start zamířit jejich hráči, popř. naši hráči si také formou střídavých startů mohou vyzkoušet některé zápasy v II. lize.

 

Již domluvené přátelské zápasy jsou uvedeny v pravém boxu na hlavní stránce webu. Technické normy a rozlosování KLM JmZ jsou v totnto článku pod textem níže.


Více informací zde... Více informací zde...
12.7.2022
Přípravné zápasy na novou sezonu-aktualizováno 26.7.

 

Přátelské zápasy mužů, juniorů a dorostu naleznete ZDE.

Jakmile budou známi přesné začátky a výsledky zápasů, tak se bude stránka s přípravnými zápasy průběžně aktualizovat.

12.9.2021
Hokejová Technika na Instagramu

 

Sledujte aktuální dění klubu také na klubovém instagramu. Najdete zde nejnovětší informace s aktuálními obrazovými materiály.

Najdete jej zde.

31.1.2019
Úrazové pojištění hráčů

 

Od 1. 2. 2019 se mění podmínky Úrazového pojištění členů sportovních spolků, které je sjednáno prostřednictvím Českého olympijského výboru (ČOV) a platí pro celé sportovní prostředí. Pojišťovna Kooperativa, která v letech 2017 a 2018 úrazové pojištění zajišťovala, ukončí spolupráci s ČOV k 31. 1. 2019. Veškeré vzniklé nároky na pojistná plnění (úrazy) do 31. 1. 2019 zůstávají stále v gesci této pojišťovny až do vyřešení a potřebné dokumenty naleznete zde.

 

Veškeré vzniklé nároky na pojistná plnění od 1. 2. 2019 bude nově řešit Pojišťovna VZP. Zde naleznete přehledný rozcestník a veškeré nezbytné informace k této nově uzavřené pojistné smlouvě, včetně podmínek a rozsahu pojištění, seznamu pojištěných spolků, formuláře pro hlášení škodních událostí a podrobné kontaktní údaje na zástupce Pojišťovny VZP, kteří budou s Vámi tuto problematiku řešit.

Nábor
Tygrik