Online hokejové streamy

Sponzor_Levna_vina_domu
Levná vína domů

Aktualita
24.10.2022 - Muži a dorost pokračují ve vítězné sérii, junioři porazili Chomutov
Muži a dorost pokračují ve vítězné sérii, junioři porazili Chomutov

Čtvrtý prodloužený říjnový víkend začal pátečním dvojzápasem dorostu a juniorů na HHDM. Poté v sobotu se teprve ve druhém domácím zápase představili muži doma.V neděli opět dorost a junioři hráli ve stejný čas v Brně. Jen tentokrát dorost "zajížděl" na venkovní derby s Warriors na halu na Úvoze.

Muži ve druhém domácím představení přivítali v derby Dynamiters Blansko. Zajímavá návštěva viděla v první třetině opatrný hokej a naši kuriozní vlastní branku při signalizovaném vyloučení soupeře. Brankář našeho družstva odjel na střídačku, my si bohužel nešťastnou náhodou dopravili puk do vlastní prázdné branky. Záznam této branky můžete vidět na klubovém instagramu.

Ve druhé třetině byl hokej více nervozní z obou stran. Přestali jsme proměňovat i ty největší brankové šance. Naštěstí ve třetí třetině naši střelci konečně dopravili puk do soupeřové branky, tímto jsme v klidu uhájili již páté vítězství v sezoně a jako jediní jsme v soutěži bez ztráty bodu ze všech utkání.

TECHNIKA HOCKEY - Dynamiters Blansko  4:2

Junioři odehráli obě víkendová kola doma na HHDM. V pátek proti Chrudimi jsme nedokázali proměňovat šance, zaspali jsme začátek zápasu. Otočili jsme skore z 0:2 na 3:2, ale houževnatý soupeř nakonec vyrovnal na 4:4. V prodloužení žádná branka nepadla a samostatné nájezdy ovládl soupeř, který si odváží bonusový bod navíc.

Nedělní zápas proti Chomutovu byl jiný od samého začátku. Obě mužstva se střídala ve vedení, nikdo nikoho nepustil na větší rozdíl než jedné branky. Nakonec to jsme byli my, kdo šest minut před koncem zásluhou Jindry Sladkého, upravil stav na konečných 5:4. Tři branky do sítě ještě loňského extraligisty vstřelil Erik Pospíšil.

TECHNIKA HOCKEY - HC Chrudim  4:5 po SN

TECHNIKA HOCKEY - Piráti Chomutov  5:4

Dorost prožil velmi úspěšný víkend. V pátek proti Havířovu otočil zápas ze stavu 1:3 v 16. minutě na 5:3 na konci zápasu. Především třetí třetina měla parametry extraligového výkonu. Kluky páteční zápas určitě hodně namotivoval, protože v druhém letošním brněnském derby proti Warriors nedali v neděli soupeři žádnou šanci. Domácí Warriors na hale Úvoz nám již ve druhém vzájemném zápase nevstřelili žádnou branku. My jich dali pět a tím jsme si upevnili druhé místo v tabulce. Výkony dorostu mají stoupající dobrou tendenci, za bojovnost a výkon je potřeba hráče pochválit.

TECHNIKA HOCKEY - HC AZ Havířov  5:5

HCM Warriors Brno - TECHNIKA HOCKEY  0:5

Naše současné velmi dobré výkony jsou jistě nejlepší pozvánkou na další domácí zápasy. Především v sobotu 29.10. domácí utkání KLM mužů od 18,00 hod proti Lvům z Břeclavi jistě nabídne dobrý a zajímavý hokej. Zveme všechny naše příznivce v ještě ve větším počtu než minule na sobotní zápas mužů !!!

Více informací zde... Více informací zde...