J.K marketing s.r.o.

Sponzor_Ambulance_B__Braun_Plus
Ambulance B. Braun Plus

Aktualita
11.2.2024 - V dohrávaných zápasech mládeže junioři konečně vyhráli, dorost vybojoval alespoň bod proti Wolves

První únorový týden bývá vždy vyhrazen reprezentační přestávce pro zápasy mládežnických reprezentací. U nás to byla možnost dohrát odložené zápasy dorostu a juniorů z předchozích měsíců.

Junioři měli na progravu dohrávky dvě, jelikož jsme se celý leden potýkali s chřipkou a dokonce i s příušnicemi. Nejprve v úterý jsme doma přivítali Piráty z Chomutova. Po celý zápas se hrál vyrovnaný hokej, soupeře jsme v některých momentech hodně přehrávali. Bohužel my hráli hokej a hosté dávali branky. Naše bolest neproměňovat i ty největší brankové šance stále trvá...Hosté si z Brna odváží výhru 2:6.

V pátek jsme vyrazili do Šumperka. Poslední dobou to není náš moc oblíbený soupeř, ve vzájemných zápasech býva na ledě moc emocí. Tentokrát se spíše hrál hokej a bylo to dobře. Obě mužstva se střídala ve vedení, náš po měsící a půl konečně plně zdravý tým opět měl více ze hry. Nakonec se šlo do prodloužení  a samostatných nájezdů. Zde jsme domácí přestříleli a bohusový bod za výhru na nájezdy 3:2 si odvážíme do Brna a po měsící se konečně junioři radují z vítězství.

TECHNIKA HOCKEY - PIRÁTI CHOMUTOV  2:6 (1:0, 1:3, 0:3)

HK MD ŠUMPERK - TECHNIKA HOCKEC  2:3sn (0:0, 1:1, 1:1, 0:0, 0:1)

Dorost měl na programu jen jednu dohrávku a to proti druhému mužstvu tabulky Wolves Pilsen, který trénuje náš bývalý úspěšný trenér Honza Fadrný. Tentokrát jsme to byli my, kdo se potýkal s velkou marodkou. Nakonec jsme dali dohromady čtyři obránce a děvet útočníků z našeho 23 členného kádru. V této zdecimované sestavě jsme byli hostům překvapivě vyrovnaným soupeřem. Dvakrát jsme v zápase vedli, v poslední třetině jsme otočili stav zápasu na 3:2 v náš prospěch. Bohužel v naší přesilovce v 59. minutě hosté podruhé vyrovnávají domácí vedení a v prodloužení si berou bonusový druhý bod na cestu domů do Plzně.

Našim klukům můžeme jen poděkovat, jak toto těžké utkání zvládli a ve velmi oslabené sestavě vybojovali důležitý bod v bojích o místa zaručující účast v play-off.

TECHNIKA HOCKEY - WOLVES PILSEN  3:4pp (1:0, 0:1, 2:2, 0:1)

22.2.2024
Nejbližší utkání mužů v 2. lize ČSLH

sobota 24.2.  17,00  Kopřivnice - TECHNIKA HOCKEY

středa  27.2.  18,00  Havl. Brod - TECHNIKA HOCKEY

sobota   2.3.  17,00  TECHNIKA HOCKEY - Opava

Všechny domácí zápasy se hrají na HHDM Brno, plocha Evropa.

Jednotné slosovatelné vstupné 100 Kč o klubový merch.

Slosování proběhne vždy na začátku třetí třetiny.

17.2.2024
Rozlosování a výsledky 2.ligy ČSLH

Kompletní rozlosování, výsledky a tabulku 2. ligy ČSLH naleznete zde.

11.2.2024
Aktuální rozlosování, výsledky a tabulky v Lize juniorů a dorostu v sezoně 23/24 - nové odkazy

Kompletní zápasový a výsledkový servis Ligy Juniorů naleznete zde.

Kompletní zápasový a výsledkový servis Ligy Dorostu naleznete zde.

10.2.2024
Aktuální zápasy a výsledky Hokejové Techniky na Facebooku, Instagramu a na Rajce.net

Sledujte aktuální dění klubu na klubovém  Facebooku a Instagramu. Najdete zde nejnovětší informace s aktuálními výsledky a obrazovými materiály.Instagram najdete zde, Facebook zde.

Fotogalerie z vybraných zápasů jsou také na Rajce.net pod odkazem technikahockey.