Činnost podporují
Sponzor_Mesto_Brno
Město Brno
www.technikahokej.cz/Brno.htm

Sponzor_Jihomoravsky_kraj
Jihomoravský kraj
www.technikahokej.cz/JMKraj.htm

Sponzor_Ministerstvo_skolstvi__mladeze_a_telovychovy_CR
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR
www.msmt.cz

Sponzor_Cesky_svaz_ledniho_hokeje
Český svaz ledního hokeje
www.cslh.cz

Hlavní partneři
Sponzor_BMS_SERVIS__s_r_o_
BMS SERVIS, s.r.o.
www.bmsservis.cz

Sponzor_DOPRAVA_SILNICE__spol__s_r_o_
DOPRAVA SILNICE, spol. s r.o.
www.dopravasilnice.eu

Sponzor_AW_TOOLS_INTERNATIONAL_s_r_o_
AW TOOLS INTERNATIONAL s.r.o.
www.awtools.cz

Sponzor_SPP_CZ__a_s_
SPP CZ, a.s.
www.spp.cz

Partneři
Sponzor_EP_ENERGY__a_s_
EP ENERGY, a.s.
http://www.epenergy.cz/

Sponzor_Handicap_trade_s_r_o_
Handicap trade s.r.o.
www.nejortezy.cz

Sponzor_IZOL-PLASTIK_s_r_o_
IZOL-PLASTIK s.r.o.
www.izolplastik.cz

Sponzor_WSM_ROBOT
WSM ROBOT
www.wsmrobot.com

Sponzor_Vesely_Dopravni_Signalizace_s_r_o_
Veselý Dopravní Signalizace s.r.o.
www.veselyds.cz

Sponzor_VACUTEC_MORAVIA__spol__s_r_o_
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
www.vacutec.cz

Sponzor_HOCKEY_TRAINING_CENTRUM_BRNO
HOCKEY TRAINING CENTRUM BRNO
www.htcbrno.cz

Sponzor_J_K__marketing_s_r_o_
J.K. marketing s.r.o.
www.jkmarketing.cz

Kontakty - Vedení klubu
[Kontakty]

Předseda klubu: Pavel Kubica

 

Místopředseda klubu: Mgr. Richard Němec

 

Člen VV klubu: Čeněk Kundela

 

 

Sídlo klubu:

VSK TECHNIKA HOKEJ BRNO, p.s.

Rybkova 31

Brno  602 00

IČO: 03594416

DIČ: CZ03594416 neplátci DPH

 

Kancelář klubu:

Hokejová hala dětí a mládeže

1.patro

Střední 26

Brno  602 00

email: vsktechnika.hokej@gmail.com

 

Bankovní spojení: 

Česká spořitelna, číslo účtu 3879272309/0800

 

 

Sportovní vedení klubu: 

 

Manažer klubu (přestupy, ekonomika, sekretariát)

Pavel Kubica, tel. 603 766 216, email: kubica.vysocina@seznam.cz

 

Šéftrenér klubu (nábory, metodika)

Mgr. Richard Němec, tel. 733 512 938, emeil: nemecrichard@seznam.cz

Kontakty - Realizační tým

Realizační týmy 2017/18

 

Přípravka (2011 a mladší)

Hlavní trenér: Mgr. Richard Němec, tel. 733 512 938, emeil: nemecrichard@seznam.cz

Asistenti:  Bc. Richard Němec ml, Ivan Čuňočka, Antonín Hýsek, Michal Brzobohatý, Milan Bartoň, Tomáš Bajtoš

Vedoucí mužstva: Pavla Veselá (2011)

 

2.třída (2010)

Hlavní trenér: Mgr. Richard Němec, tel. 733 512 938, emeil: nemecrichard@seznam.cz

Asistenti: Petr Vinkler, Jan Fadrný

Vedoucí Mužstva: Kateřina Vinklerová 

 

3.třída (2009)

Hlavní trenér: Bc. Richard Němec ml., tel. 775 964 432, email: risa.nemec@email.cz

Asistent: David Pejchal, Roman Hladký

Vedoucí mužstva: Gabriela Komínková

 

4.třída (2008)

Hlavní trenér: Mgr. Jan Tobiáš, tel. 777 815 129, email: honzatobias@seznam.cz

Asistent: Stanislav Obrtlík

Vedoucí mužstva:  Mgr. Martin Charvát

 

Mladší žáci "A" a "B" (2006, 2007) – Liga mladších žáku Jihomoravského a Zlínského kraje

Hlavní trenér: David Havíř, tel. 737 268 114, email: david.havir7@seznam.cz

Asistenti: Zdeněk Balabán, Roman Hladký

Vedoucí mužstva: Michaela Bravencová ("A"), David Holub ("B")

 

Starší žáci (2004, 2005) – Liga starších žáku Jihomoravského a Zlínského kraje

Hlavní trenér: David Havíř, tel. 737 268 114, email: david.havir7@seznam.cz

Asistent: Ing. Marek Neveselý

Vedoucí mužstva: Ing. Petr Krejčí

 

Mladší dorost (2002, 2003) – ELIOD extraliga mladšího dorostu ČR

Hlavní trenér: Jan Fadrný, tel. 733 376 076, email: fedorov91@seznam.cz

Asistent: David Havíř

Vedoucí mužstva: Pavel Kubica

 

Starší dorost (1999, 2000, 2001) – Liga staršího dorostu ČR

Hlavní trenér: Čeněk Kundela, tel. 732 937 322, email: cenekkundela@seznam.cz

Asistent: Bc. Jan Korotvička

Vedoucí mužstva: Andrea Kousalová

 

Trenér brankářů (pro všechny kategorie)

Karel Tuháček, tel. 603 376 394

Napište nám
19.9.2017
VSK Technika na ČT2 v pořadu Dobré ráno

 

V úterý 19.9. v čase 6,00 - 7,50 v rámci pořadu Dobré ráno z Brna na ČT2 budou živé vstupy z tréninků našich mladších žáků na HHDM s prezentací tréninkové, zápasové a náborové činnosti našeho klubu. Odkaz na internetové vysílání najdete zde.

18.9.2017
Nejbližší domácí mistrovské zápsy

 

22.9. 18,30 SD VSK Technika - HC Brumov-Bylnice

 

23.9. 12,00 MD Technika - HK MD Šumperk

23.9. 14,30 MŽ "A" Technika - Warrior Brno

23.9. 16,30 SŽ Technika - Warrior Brno

 

24.9. 10,00 MŽ "B" Technika - Zubři Bystřice nad Perštejnem

 

Všechny zápasy se hrají na HHDM Brno, plocha Evropa.

Nábor
www.tygrik.cz